Ford fiesta | Durrës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fiesta , kategori , ose vendndodhje Durrës , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fiesta Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Shk 17:37
Linku:
,

Shitet FORD Fiesta OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 19:46
Linku:
,

Vw GOLF 5 Benzine+Gaz(400Leke konsum 100km)

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:57 ,

Ford Fiesta 2014 benzine

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 01:40 ,

Polo 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:24 ,

GOLF 6 1.4 BENZIN 2009 AUTOMATIKE 159.000 KM����

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:15 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D 2010 91.000 KM ORIGJINALE ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:15 ,

//OKAZIONN TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2010 6 MARSHE ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:14 ,

CITROEN C 2 1.4 NAFT AUTOMATIKE GJENJDE PERFEKTE����

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:14 ,

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 NAFT 2006 192.000 KM����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:14 ,

C CLASS 1.8 BENZIN 2011 AUTOMATIKE 117.000 KM MOTORR 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:34 ,

Okazion! Ford Fusion 1.4 Benzine+Gaz 2009, 133000Km

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:34 ,

Okazion!! Toyota Corolla Verso D4D, 2007, 4+1 vende

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:08 ,

Cls350 Shooting Brake nderrohet

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:43 ,

Ford Fiesta ghia 1.4 ����- Zvicra me dogane te paguar 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:32 ,

Ford Fiesta 1.4- Viti 2007 Ardhur nga Zvicra ����

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:30 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:27 ,

��OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��.PERFEKT

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:27 ,

��OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��.PERFEKT

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:27 ,

��OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��.PERFEKT

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:27 ,

��OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��.PERFEKT

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:27 ,

��OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��.PERFEKT

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:16 ,

Ford fiesta 2010

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

Shitet Ford Fiesta 2007, 1.4 nafte ardhur nga Belgjika

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 ,

Shitet Ford Fiesta 2007, 1.4 nafte, kambio manuale

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:09 ,

Vw Touran 1.9 Automat-2007- ������������

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:09 ,

Bmw e60 look M (packet) 2009 Full Options

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:08 ,

Mercedes Benz S350 Lungo Full Options 2015

39 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:12 Dyqani ,

✅C-CLAS 220CDI✅ VITI 2007✅ GJENDJE PERFEKTE✅

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 ,

Ford fiesta 1.4benzine- 08 Ardhur nga Zvicra

2 570 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:44 ,

Ford Fiesta 1.2 Benzin Viti 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:46
Linku:
,

Vw GOLF 5 Benzine+Gaz(400Leke konsum 100km)

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 ,

Ford fiesta 1.4 benzin + gaz automat okazion !!

5 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:42 ,

Ford Fiesta benzin/gaz

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:40 ,

Ford Fiesta 1.4 naft 2008 AUTOMATIKE

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:36 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 ,

MERCEDES BENZ B180 CDI AUTOMAT VITI 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:35 ,

����AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT����

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:34 ,

Ford fiesta 1.4 nafte 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine-gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:11 ,

❌ FORD FIESTA 1.4 BENZIN-GAZ V 2011 MANUAL ❌

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:08 ,

❌ FORD FIESTA 1.4 NAFT V 2009 MANUAL ❌

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:54 ,

Shitet Ford Fiesta 2007, 1.4 nafte, kambio manuale

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fiesta | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione