Focus | Durrës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Focus,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Focus Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:44 ,

Focus diesel

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 ,

Ford focus

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

"Ford Focus-C Max 1.8 nafte Model Xhia me Ekstra✅

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 ,

Honda Jazz 1.4 benzine -Automat-���� 2010 ����

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:21 ,

Mazda 2 1.4 benzine ���� Automat-2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:18 Dyqani ,

Ford Fokus -2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:58 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:57 ,

Shitet Ford Focus C-Max 1.8 Benzin

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:46 ,

Ford c-max (Durres)

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:40 Dyqani ,

Ford Focus ��2008 ��Motorr 1.6 Nafte ��

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:30 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 ,

VW PASSAT 2.0 BENZIN AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:24 Dyqani ,

FORD FOCUS VITI 2010 AUTO INGROSSO ����

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ����.FORD FOCUS

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 Dyqani ,

Ford Focus 1.8 nafte 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ����.FORD FOCUS 1.6 NAFTE

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:11 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ����

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:05 ,

Okazion shitet Ford Focus tddi 1800 € i diskutushem !

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 ,

Ford Focus titanium

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:02 ,

Okazion C300 2011

8 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:02 ,

Okazion E300 4 matic benzin pa taks luksi full

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

ford focus 2006 benzin

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:56 ,

Ford Focus 2.0 Nafte

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:27 ,

Ford Focus Titanium

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:16 ,

Ford focus 1.6 nafte 2007 titanium

3 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:55 ,

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:55 ,

Ford Focus 1.6 nafte Titanium

2 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:47 ,

Shitet nderrohet me makin te vogel

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:28 ,

❌ FORD FOCUS 1.6 NAFT V 2007 PORTOBAGAZH ❌

2 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:14 ,

Ford titanium panoram!!!!! 0683947347

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:12 ,

Ford C Max•Viti 2010•1.6 Naft•Manual

4 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:06 ,

Okazion E 320 cdi evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

Okazion peugeot 107

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:05 ,

Okazion toyota prius hybrid

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

Okazion E 300 4 Matic pa taks luksi super full

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 ,

Okazion! Ford Fusion Plus, Titanium1.4 Benzine+Gaz 2009,

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:01 ,

Okazion!! Toyota Corolla Verso D4D, 2007, 4+1 vende,6 marshe

3 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Focus | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione