Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Banese ne plazhe Durres | Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banese ne plazhe Durres,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Banese ne plazhe Durres Wanted For rent For sale Wanted to rent Looking for a job Hiring for a job | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Yesterday 13:23 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament okazion 4+1 plazh Durres

97 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Online
20 Dhj 17:53 Shtëpi , Durrës

Jepet Shtepi me qera Durres

18 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Maj 08:51 Real estate agency Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Private 3 kateshe + Truall

110 000 EUR

Numri i dhomave: 9
10 Jan 08:51 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Toke truall - Durres

300 000 EUR

05 Jan 11:25 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 ne shitje Durres

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Jan 11:16 Shtëpi , Durrës

Apartament shitje 1+1

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Tet 19:32 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera. Durres

Numri i dhomave: 3
13 Tet 13:09 Apartamente , Durrës

ULET ÇMIMI SHESIM APARTAMENT 2+1+2 NË QENDËR

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
24 Gush 20:04 Apartamente , Durrës

Jepet me qera banese me 1 dhome (garsionere)

25 EUR / daily

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
23 Mar 10:24 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1 Me pamje nga Deti Plazh Durres

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
18 Mar 20:22 Apartamente , Durrës

Shitet shtepi ne Durres dy kate

130 000 EUR

Numri i dhomave: 7
26 Jan 18:10 Shtëpi , Durrës

TRUALL PER BIZNES

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Nën 16:58 Shtëpi , Durrës

Shes apartament 1+1 ne Golem, Durres

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Tet 15:16 Apartamente , Durrës

Super oferte! Banese e mobiluar ne durres me super

29 500 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Sht 08:55 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Shitet Toke Shkallnur

1 900 000 LEK

31 Gush 16:42 Shtëpi , Durrës

shtepi private me qera

20 000 LEK / monthly

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
19 Pri 18:56 Shtëpi , Durrës

papafingo me qera

250 EUR / monthly

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
20 Dhj 19:22 Apartamente , Durrës

Njoftim Shitjeje Banese

2 200 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
19 Nën 09:19 Apartamente , Durrës

Shitet,mundësi ndërrimi, banesë-lokal në Prishtinë

82 800 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
06 Tet 19:06 Apartamente , Durrës

Jepet banese me qera.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
21 Korr 12:44 Shtëpi , Durrës

Shtepi dhe truall

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
25 Qer 00:40 Dhoma , Durrës

Banese me qera ne durres per plazh

25 EUR / daily

22 Qer 07:48 Dhoma , Durrës

Jepen me Qera Dhoma Plazhi Per Turista

15 EUR / daily

29 Mar 21:18 Ambiente biznesi Të tjera , Durrës

Shitet dyqani.

3 500 EUR

03 Dhj 13:06 Apartamente , Durrës

Shitet banesa ne Durres te rotondo

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Korr 13:36 Shtëpi , Durrës

Shtepi ne shitje ne durres

Numri i dhomave: 6
29 Korr 11:27 Shtëpi , Durrës

Shtepi ne durres

Numri i dhomave: 6
30 Qer 12:22 Apartamente , Durrës

Banese per pushime ne Durres

Numri i dhomave: 2
17 Qer 14:12 Dhoma , Durrës

Dhoma plazhi me qera

12 EUR / monthly

20 Pri 11:37 Vila , Durrës

Ville me durres

03 Jan 21:04 Apartamente , Durrës

OKAZION SHITET APARTAMENT

500 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Nën 09:34 Apartamente , Durrës

Jepet Banes Me Qera ne Durres

200 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2,5
26 Gush 14:44 Vila , Durrës

Vile pushimi ne Durres

230 000 EUR

27 Maj 14:35 Apartamente , Durrës

Banese 70 m2 hipoteke mobiluar

23 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
11 Pri 21:27 Apartamente , Durrës

Shitet banese ne Durres,lgj 14

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
16 Mar 13:42 Apartamente , Durrës

SHITET LOKALI-garazhi me BANESE-apartament , Plazh

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banese ne plazhe Durres | Wanted For rent For sale Wanted to rent Looking for a job Hiring for a job | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information