B clas | Durrës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe B clas,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj B clas Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:35 ,

B clas 200 automat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:30 ,

Shitet B-Class 180 nafte, viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:25 ,

SHITET B CLAS 180 CDI AUTOMAT VITI 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:38 ,

B CLAS 180 CDI KAMJO AUTOMATIKE VITI 2006 TEL 0693029029

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:42 ,

Benzin Gaz c180

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 ,

B clas 180 Cdi

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:02 Dyqani ,

SHITET MERCEDES BENZ B CLAS

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 15:36 ,

SHITET B CLAS 180 CDI AUTOMAT VITI 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 16:11 ,

vw pasat cc 2.0t 6.000€❌OKAZION❌

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 10:59 ,

Ne shitje

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:52 ,

Shitet Inoksi pjeses ansore per mercedesE clas 2016 w213

5 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 17:40 ,

Okazion B Clas 180 Nafte Manual Viti 2007

370 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 12:26 ,

B clas

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 09:19 ,

B clas 200 nafte

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Dhj 10:55 ,

Shitet B clas

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 20:11 ,

Kerkoj fiat 500 automat.3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Dhj 11:27 Dyqani ,

B CLAS -2010 - Gaz benzin

4 390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 13:03 ,

BMW 525d. Letra tetor 2021

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 11:30 Dyqani ,

Mercedes B clas

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 20:10 ,

Nderrohet ford focus +motorr

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Tet 11:09 ,

Mercedes-Benz B200 Automat

4 050 EUR Çmimi me zbritje

05 Tet 10:00 ,

Mercedes-Benz b clas 200cdi

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 09:41 Dyqani ,

B clas 2.0 naft - kambio automatike

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 17:16 Dyqani ,

B CLAS -2007- full optional

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Korr 14:15 ,

Beni

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 22:14 ,

Mercedes b clas

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 17:06 ,

B-Clas 2.0 Benzin-Gaz OKAZION

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 17:07 ,

Mercedes-Benz A 160 D CDI Automat

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 19:43 ,

VW passat 2.0 kamio automat DSG

123 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 21:34 ,

vw passat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 13:46 Dyqani ,

B clas -2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 08:19 ,

Mercedez benz B Clas 2007 180cdi

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 11:59 ,

B clas 180

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 19:04 ,

Shitet B clas 1.8 naft 2006 me dogan

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 10:12 ,

Okazion B clas 200 automat

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 16:29 ,

VW CADDY 2.0 TDI BLUEMOTION - I RI

10 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Jan 15:09 ,

U SHIT MB B180 Automat Sport-Pack 2013

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Nën 11:29 ,

B clas

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 11:17 ,

B clas automat okazion

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 13:29 ,

Shitet okazion

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 12:48 ,

Mercedes benz C 200 dizel 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 09:35 ,

MERCEDEZ-BENZ W203 BENZIN+GAZ/ MUNDSI NDRRIMI

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 09:35 ,

����MERCEDEZ-BENZ W203 BENZIN+GAZ/ MUNDSI NDRRIMI

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 12:36 ,

B clas 200 naft 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj B clas | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione