Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Apartament pamje deti | Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament pamje deti,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartament pamje deti Wanted For rent For sale Wanted to rent Looking for a job Hiring for a job | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Jan 11:44
Link:
Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1 pamje nga deti vollga durres

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Yesterday 15:47
Link:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

184 000 EUR

Today 08:58
Link:
Apartamente , Durrës

Shitet, AP. 3+1+2,+ Post Parkimi, Vila e Zogut, Durres

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Today 09:32 Real estate agency Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZH ME PAMJE NGA DETI TE SHKEMBI I

180 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Today 09:31 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Today 09:31 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI NE CURRIL

700 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Online
Today 09:31 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2+Garazh, Vollga, Durrës

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Today 09:31 Real estate agency Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E KUQE, PLA

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Today 09:31 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durres

350 EUR / monthly

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Today 09:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2,Pamje Deti, Vollga, Durres

164 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Today 09:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Pamje Deti, Plazh-Hekurudha

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Today 09:31 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE SHKEMBIN

700 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Today 09:30 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1 Me Pamje Deti, Ne Plazh, Durres

300 EUR / monthly

Numri i dhomave: 1
Today 09:30 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

81 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Today 09:29 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRAN AMFITEATRIT DURRES

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Today 09:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI TE WHITE HILL, CURRI

450 EUR / monthly

Numri i dhomave: 1
Online
Today 09:29 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TEK SHKEMBI I KAVAJE

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Today 09:29 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TEK SHKEMBI I KAVAJE

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Today 09:29 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Today 09:29 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 2+1 ME PAMJE DETI TEK MALI I ROBIT

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Today 09:29 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 VIJE E PARE PAMJE DETI, PLAZH!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Today 09:29 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1,Pamje Deti, Vollga, Durres

Numri i dhomave: 1
Today 09:29 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 , PAMJE DETI! VILA E ZOGUT, D

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Today 09:29 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E KUQE, PLA

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Today 09:29 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E KUQE, PLA

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Today 09:29 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

500 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Today 09:29 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh, Durrës

250 EUR / monthly

Numri i dhomave: 1
Today 09:29 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Pamje Deti, Vollga, Durrës

170 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Today 09:29 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PAMJE DETI NE GOLEM

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Today 09:29 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 VOLLGA

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Today 09:28 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE PLAZH!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Today 09:25 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME PAMJE DETI 2+1, PLAZH ILIRIA !

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Today 09:25 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME PAMJE DETI 2+1, PLAZH ILIRIA !

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Today 09:25 Real estate agency Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZH VIJE E PARE ME DETI TE SHKEMBI

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Today 09:25 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2,BASHKIA,Durrës

450 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Today 09:24 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 , PAMJE DETI! VILA E ZOGUT, D

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Today 09:24 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT NE CURRILA ME PAMJE NGA DETI 2+1+2!

650 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Today 09:24 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI TEK SHKEMBI I KAVAJE

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Today 09:24 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI, PRANE KAMELIA!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartament pamje deti | Wanted For rent For sale Wanted to rent Looking for a job Hiring for a job | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information