Dibër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Dibër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 16:39
Linku:
,

Audi Q5 Sline 3.0 TDI

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

25 Mar 15:57 ,

Golf 4 4X4

2 700 EUR

25 Mar 09:38 ,

Toyota Land cruiser

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 19:38 ,

Grande punto

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 23:07 ,

Golf 4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 20:30 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 18:16 ,

U SHIT FLM

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:53 ,

Golf GTI 5

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:49 ,

Ford galaxy shum ne gjendje te mire

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 20:44 ,

Shitet ose nderohet passat 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 12:35 ,

sdgdfg

232 354 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 14:57 ,

Golf 5 Gti

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:48 ,

Passat Cc

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 19:20 ,

U shit flm

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:59 ,

Shitet nderohet

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 18:58 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:10 ,

Shitet shtëpi privatë në lagjën llixha Dibër Peshkopi

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
19 Mar 21:49 ,

W202 mercedes benz

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 16:40 ,

E class 2000

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Mar 11:11 ,

PASSAT T(DI)2003 3000EURO

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 20:34 ,

Mercedes 123 me dekoment esht duke u regulluar total

6 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 08:54 ,

Opel zafira 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 08:29 ,

U shit flm

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 20:37 ,

Shitet ose ndrrohet

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 14:20 ,

Shitet ose nderrohet me makine tjeter me kamje autamat!

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 14:12 ,

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 11:30 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione