Dibër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Dibër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 16:39
Linku:
,

Audi Q5 Sline 3.0 TDI

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

17 Pri 12:42 ,

U shit flm

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 10:45 ,

Opel corsa 1.3 nafte

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 08:31 ,

Shitet golf 3

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 16:11 ,

Audi A6- Allroad okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 22:12 ,

Auto Hysa pjes kmbimi per sharan golf 4 pezho 206 Mercedes 1

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 16:02 ,

Skoda Yeti 2011 1.4 Benzine

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:22 ,

Shes ose nderroj me makine me te re plus diference

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 10:26 ,

GOLF 4 1.9 T(DI) viti 2001(shitet ndërrohet)

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 18:44 ,

Mercedes-Benz C-Class 220 Cdi ne gjendje super super te mire

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 17:22 ,

SHITET FUGON PASAGJERESH - MERCEDEZ BENZ

8 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 14:12 ,

Mercedes benz c220 cdi

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 16:44 ,

Golf 5 Okazion!!!

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 13:41 ,

Shitet Shtepia 1+1 te rrota kuqe

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Pri 09:42 ,

shes golf super gjendje ����

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 16:23 ,

Mercedes-Benz 200CDI i 2009 Blueefficiency dogan te paguar

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:06 ,

Ww polo

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 21:25 ,

Golf 5 1.9 naft

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 21:04 ,

Shitet per pjes pezho 206 viti 2005 te gjith pjest ja

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 17:31 ,

Shitet, Apartament 1+1, Peshkopi

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Pri 13:53 ,

Shitet

6 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 17:02 ,

Shitet190

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Pri 02:57 ,

E-Class 11/2012 E ardhur nga Anglia

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:34 ,

Mercedes benz E class 220

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 17:33 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 13:25 ,

Opel 1.3 nafte

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 18:23 ,

C 220 cdi

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 18:41 ,

Shitet golf 4 viti 2000 motor 1.9

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 17:52 ,

Toyota land cruiser

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 14:00 ,

Mercedes-Benz

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 13:52 ,

Mercedes-Benz

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione