Dibër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Dibër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 16:39
Linku:
,

Audi Q5 Sline 3.0 TDI

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

29 Pri 16:41 ,

Toke

100 LEK

29 Pri 12:59 ,

CLA 200 AMG /// LINE

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 19:29 ,

Shitet per arsye emigrimi

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 15:27 ,

Shitet audi A4 S Line

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 22:17 ,

Land Rover TDi

7 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 17:09 ,

Sllon

5 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 12:16 ,

SHITET BENZI

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 03:39 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 13:46 ,

Citroen Berlingo 1.6 nafte 2008

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 20:23 ,

Range Rover

7 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 19:13 ,

Zitor universal 63.6

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Pri 23:57 ,

Okazionn!! Shitet Sharan 1.9 TD-I te kuqe 4 motion

11 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 21:48 ,

Okazion shtep prej 105m2 ne Diber

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Pri 21:18 ,

U SHIT FLM

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 18:14 ,

E 200

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 16:46 ,

Mercedez Benz 190

3 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 00:04 ,

BMW 218 shitet ose nderrohet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Pri 00:02 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Pri 17:46 ,

Bmw

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 21:38 ,

Mercedes benz

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:35 ,

Shitet ose nderrohet BMW 218 i vitit 2008

4 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Pri 21:06 ,

Shitet:ford c max

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 20:25 ,

Shitet: Volkswagen

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 10:43 ,

Shitet makine BMW 218

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 16:36 ,

Okazion Mercede Benz

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione