Dibër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Dibër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 16:39
Linku:
,

Audi Q5 Sline 3.0 TDI

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

23 Shk 17:17 ,

Fiat panda

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 13:33 ,

C-class/ w203 /2005 /Mercedes

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 21:30 ,

U Shit Flm��

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:42 ,

Kambio automat super gjendje 0688518544

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 16:15 ,

Shitet:190D

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 13:22 ,

Shitet golf 4

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 20:09 ,

Opel

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 19:39 ,

Shiten bletë

18 000 LEK

20 Shk 18:49 ,

Shitet ose nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 18:00 ,

VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL  HIGHLINE*FULL

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 14:28 ,

U Shit Flm��

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 12:46 ,

Shitet foristrade

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 12:38 ,

Shitet foristrade

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 12:38 ,

Shitet foristrade

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 00:31 ,

Shitet e ndrohet sharan super 4+1 letra 31 12 2022

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 19:20 ,

Sharan.1.9 tdi

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 09:44 ,

E250

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 21:02 ,

Shitet & ndrohet me makin gomone 3.8 metr+motor

1 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 21:01 ,

Jepet me qera pezho 20€ dita 2009 naft 1.6 shum ekonomike

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 19:35 ,

mercedes benz

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 17:25 ,

U Shit Flm

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 15:34 ,

Shitet telefon J7

130 000 LEK

17 Shk 14:07 ,

Fiat punto

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Shk 13:13 ,

Shitet Touran 1.9

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 22:06 ,

Shitet ose ndrohet Passat 2008 6+R ne super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 21:50 ,

Makin

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 21:49 ,

Fiat

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 09:15 ,

Shite Passat viti 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 21:13 ,

U shit flm

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 19:57 ,

Shitet Smart 1.5 nafte

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 15:20 ,

Mercedes benz

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 01:03 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 01:02 ,

Fiat bravo 1.9

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Shk 19:07 ,

Mercedes ML 270

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 20:38 ,

Toyota RAV 4

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 01:38 ,

MAZDA 3 viti 2005 Manuale

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 01:38 ,

MAZDA 3 viti 2005 Manuale

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 18:55 ,

Shitet Touran (free)

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 16:17 ,

ford

3 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione