Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes benz - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Dibër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes benz,kategori,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mercedes benz Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Maj 21:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Dibër

SHITET MERCEDES-BENZ EVO280 VITI 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 19:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Dibër

Mercedes-Benz

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Dibër

Mercedes-Benz C220 CDI 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 15:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Dibër

❗️Mercedes-Benz W203 200 CDI EVO

4 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 20:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Dibër

Mercedes Benz

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 20:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Dibër

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 20:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Dibër

Mercedes Benz 313 Sprinter

17 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 11:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Dibër

Mercedes Benz 200

2 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 08:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Dibër

Shitet Mercedes W212

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 14:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Dibër

MERCEDES BENZ GL 350 AMG LINE 2016 MEGA FULL

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 17:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Dibër

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Shk 22:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Dibër

*Mercedes Benz W124 Benzin/Gaz Fabrike*

8 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 14:30 Të tjera  ·  Dibër

Disqe

250 EUR

29 Shk 14:16 Të tjera  ·  Dibër

Disqe

500 EUR

22 Shk 14:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Dibër

Shitet Mercedes Benz w124 250D

2 400 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 19:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Dibër

Mercedes benz 1622

10 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 14:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Dibër

��Mercedes Benz C 250 4 mattic ��

11 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 06:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Dibër

SHITE MERCEDES E220 AUTOMATIKE 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 20:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Dibër

Okazion

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 18:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Dibër

Mercedes Benz C220

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Dibër

Mercedes benz

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Dibër

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Nën 09:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Dibër

Eclas 320 Bluetec 2009

7 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Dibër

Viano benz 2.2��

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Nën 17:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Dibër

Mercedes benz

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Tet 19:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Dibër

M-Benz

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Tet 14:50 Dyqan Të tjera  ·  Dibër

Mercedes-Benz 220 -94

Shitësit të Besuar
20 Tet 14:50 Dyqan Të tjera  ·  Dibër

Mercedes-Benz 220 -94

Shitësit të Besuar
20 Tet 14:50 Dyqan Të tjera  ·  Dibër

Mercedes-Benz 220 -94

Shitësit të Besuar
20 Tet 14:50 Dyqan Të tjera  ·  Dibër

Mercedes-Benz 220 -94

Shitësit të Besuar
18 Tet 12:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Dibër

Shitet vetura

5 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Tet 14:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Dibër

Mercedes benz c200 cdi 2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 14:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Dibër

Mercedes benz c class 200 cdi

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 19:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Dibër

Mercedes benz

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 15:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Dibër

Shitet Mercedes Benz w211 Evo

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 13:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Dibër

Mercedes-Benz S450 (4.0V8)

14 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 00:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Dibër

OKAZION

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Gush 19:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Dibër

Shitet Mercedes benz w204 super gjendje

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 11:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Dibër

250

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Gush 01:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Dibër

MERCEDES BENZ W123 240D

15 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 18:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Dibër

Mercedes benz

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes benz | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione