Bulqizë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Bulqizë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Gush 21:03 ,

shitet per arsyje mos perdorimi

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 21:22 ,

Cmimi fiks

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 10:27 ,

Mercedes benz 220

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 11:36 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 11:37 ,

Ford focus 2007

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 11:33 ,

Ford focus 2007

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 18:46 ,

Benz 190 shitet ose nderrohet

2 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 16:07 ,

Shitet ose nderohet

2 800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 13:00 ,

Mercedz Benz

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 23:06 ,

AUDI A6 2.7 2007 OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 19:02 ,

Mzzmzk

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Korr 17:18 ,

Mercedes Benz

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 23:18 ,

Ford tranzit

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 10:20 ,

Benz 190 me letra

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 12:14 ,

golf 4

3 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 21:07 ,

mercedes benc

700 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 23:39 ,

Land Rover 2009

7 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 22:19 ,

nissan

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Korr 12:42 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 40
07 Korr 12:21 ,

adly

1 000 EUR

Viti: 2011
03 Korr 20:42 ,

Renault Clio 1.9 Naftë Viti 2000

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Korr 20:10 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 12:32 ,

Okazion Golf 4

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 10:30 ,

shitet mercedes benz w211

5 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 19:09 ,

Benz 190 pa letra

700 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione