Bulqizë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Bulqizë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Jan 02:00 ,

Shitet Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 13:54 ,

Mercedes

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 14:35 ,

Bmv 525 naft manual

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 00:26 ,

Opel astra

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 18:04 ,

touran 1.9 nafte viti 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Dhj 10:22 ,

Opel Zafira 1.9

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Dhj 01:44 ,

shitet bmw

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 21:34 ,

shitet bmw

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 18:44 ,

okazion per pak dite

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 15:53 ,

Shitet sprinter

2 750 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 10:01 ,

shitet benz C220

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 13:36 ,

shitet ML 320

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 17:54 ,

serda

1 LEK

16 Dhj 00:48 ,

audi

52 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Dhj 17:20 ,

Renault clio

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 21:27 ,

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
02 Dhj 13:46 ,

BMW X6 xDrive30d

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 13:17 ,

Mercedez- benz ne shitje

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 09:02 ,

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
30 Nën 07:39 ,

Bmv

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 20:47 ,

Suzuki

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 13:37 ,

Letrat e mbaruara

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 12:56 ,

Opel angelz viti 2010

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Nën 11:26 ,

Opel Zafira 1.9

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 10:49 ,

mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 11:35 ,

Nissan Qashqai

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Nën 17:14 ,

Shitet VW POLO

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 12:55 ,

benc

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 18:29 ,

Shitet&ndrohet viti 10 2009 automat ni pronar

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 16:48 ,

Audi

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 05:05 ,

Ylli

350 EUR

15 Nën 19:57 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 13:34 ,

Land Rover Range Rover dizel

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 15:15 ,

Shitet Skoda Fabia 1.4 Benzine

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Nën 15:07 ,

Shitet Skoda Fabia 1.4 Benzine

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione