Bulqizë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Bulqizë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Shk 13:37 ,

MERCEDES BENZ 220 CDI

3 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 08:23 ,

Bmv 530 okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 17:49 ,

Shitet benx 2.5 naft 1700€ i diskutushem

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 14:38 ,

shitet e class evo 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 21:46 ,

Bmv 530 automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Shk 17:29 ,

Shes benz e 250

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 21:08 ,

Bmw 320 D

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 21:00 ,

Bmw

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 21:57 ,

Shitet audi A3

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 18:04 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 08:15 ,

Vw touran

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 13:31 ,

Mercedes benz

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 12:25 ,

Shitet benz 250 sport

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 11:46 ,

Mercedes benz

700 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 13:22 ,

Mercedes

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 11:45 ,

E class

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 11:45 ,

E class

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 11:42 ,

Benz e class

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 00:38 ,

Shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 10:00 ,

Shitet Passat TDI ( DI te kuqe) 2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 10:57 ,

Shitet makina

2 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 08:47 ,

A4 ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 18:05 ,

Toyota Yaris 1,5-Dual-VVT-iE style

10 350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Jan 09:59 ,

Alfa rome

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 20:15 ,

Shitet c clas 220 automat me dok dhe gjendje shum te mir

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 12:20 ,

Shitet benz 250 sport

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 14:35 ,

ford fiesta 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 14:18 ,

Biciklet 29

230 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 17:50 ,

A 170

1 600 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 16:58 ,

MERCEDES BENZ

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 05:34 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 20:12 ,

shitet golf 5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione