Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lavazh - Biznes dhe punë Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera, Ofrohet punë, Kërkohet punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lavazh ,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lavazh Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera, Ofrohet punë, Kërkohet punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:55 Punë Të tjera , Tiranë

Kerkoj Pune Ne Lavazh

31 Maj 15:05 Punë Të tjera , Tiranë

Lavazh

10 Maj 16:21 Ambiente biznesi Të tjera , Tiranë

kompleks servis+lavazh

1 100 LEK / muaj

15 Mar 16:43 Punë Të tjera , Tiranë

Selected Lavazh

04 Mar 06:29 Ambiente biznesi Të tjera , Tiranë

Kërkoj lavazh

01 Mar 12:40 Ambiente biznesi Të tjera , Tiranë

LAVAZH ME QERA -MUHAMED DELIU

200 000 LEK / muaj

13 Shk 23:44 Punë Të tjera , Tiranë

Lavazh

17 Nën 16:50 Punë Të tjera , Tiranë

Okazion

09 Nën 09:18 Shërbime Të tjera , Tiranë

Qera

5 LEK

05 Nën 18:56 Punë Kujdes dhe Pastrim , Tiranë

Lavazharier lavazh

01 Nën 17:59 Punë Kujdes dhe Pastrim , Tiranë

Lavazho

23 Tet 17:45 Ambiente biznesi Të tjera , Tiranë

Lavazh

20 000 EUR

20 Tet 20:48 Shërbime Të tjera , Tiranë

Qera

1 LEK

20 Tet 12:25 Punë Të tjera , Tiranë

Lavazhier

19 Tet 19:49 Punë Të tjera , Tiranë

Kerkohet lavazhier

17 Tet 13:39 Ambiente biznesi Të tjera , Tiranë

Kerkoj Lavazh me Qera

400 EUR

Gjendje: I ri
30 Sht 16:49 Ambiente biznesi Të tjera , Tiranë

parking me qera

800 EUR / muaj

24 Sht 09:39 Ambiente biznesi Të tjera , Tiranë

QERA AMBJENT BIZNESI

40 000 LEK / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lavazh | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera, Ofrohet punë, Kërkohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione