Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

4 ore - Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4 ore,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 4 ore Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:25 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Tiranë

ME QIRA plus 5 parkime

5 000 EUR / muaj

27 Maj 16:22 Dyqani Ambiente biznesi Të tjera , Tiranë

Hotel 4-Katesh per shitje

1 500 000 EUR

Online
25 Maj 11:47 Ambiente biznesi Depo , Tiranë

Magazinë 800m² deri 1600m²

23 Maj 15:23 Punë Punë nga shtëpija , Tiranë

Stormgain

20 Maj 14:01 Ambiente biznesi Zyra , Tiranë

Jepet me qera ambjet per zyra,call center,banke etj

3 000 EUR / muaj

01 Maj 16:00 Punë Marketing dhe Media , Tiranë

Kerkohen Operatore ne Shqip

20 Pri 22:07 Punë Të tjera , Tiranë

Kerkoj banakier

08 Pri 18:20 Punë Kujdes dhe Pastrim , Tiranë

punetore shtepie

04 Pri 10:57 Ambiente biznesi Depo , Tiranë

Magazine, jepet me qera

1 100 EUR / muaj

27 Shk 22:55 Shërbime Të tjera , Tiranë

Okazion Follow/Views/Like Rrjete Sociale

19 Shk 21:16 Punë Kujdes dhe Pastrim , Tiranë

kerkohet sanitare

16 Shk 23:08 Ambiente biznesi Të tjera , Tiranë

Okazion,jepet me qera 600 m² magazine

1 100 EUR / muaj

07 Shk 17:15 Punë Agjentë për shitje , Tiranë

staf

06 Shk 07:45 Punë Administrat/Ekonomi/Juridik , Tiranë

FINANCIERE

05 Shk 17:34 Punë Turizëm dhe Hotelieri , Tiranë

part - time ose full time

28 Jan 13:16 Punë Të tjera , Tiranë

Kerkohet estetiste

20 Jan 18:00 Shërbime Të tjera , Tiranë

Larje Divanesh Kendesh kolltuqesh

30 LEK

10 Jan 08:29 Punë Të tjera , Tiranë

Kerkohet operator/e telefonike

06 Dhj 04:27 Punë Turizëm dhe Hotelieri , Tiranë

Internship ne turizem

28 Nën 15:23 Punë Marketing dhe Media , Tiranë

Kerkohen Operatore ne gjuhen Shqipe

10 Nën 10:35 Punë Të tjera , Tiranë

KERKOJ PUNE.

18 Tet 14:22 Punë Kujdes dhe Pastrim , Tiranë

Sanitare

15 Tet 11:29 Punë Të tjera , Tiranë

Kerkoj pune shofer 4 5 ore ne dite

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4 ore | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione