Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Prodhime ushqimore Shitet në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shitja me shumicë/Mall | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Jan 18:28 Prodhime ushqimore , Fier

Vaj ulliri

5 LEK

18 Dhj 16:22 Prodhime ushqimore , Fier

Shitet vaj ulliri

450 LEK

08 Dhj 11:21 Prodhime ushqimore , Fier

VAJ ULLIRI 100% Bio ✅

03 Nën 20:07 Prodhime ushqimore , Fier

Vaji ulliri bio

450 LEK

30 Sht 14:15 Prodhime ushqimore , Fier

Ullinjë Berati

100 LEK

10 Sht 22:46 Prodhime ushqimore , Fier

Prodhim Raki Vendi

450 LEK

19 Maj 23:18 Prodhime ushqimore , Fier

Vaj ulliri

600 LEK

18 Maj 12:32 Prodhime ushqimore , Fier

Vaj luledjelli

400 LEK

03 Maj 16:07 Prodhime ushqimore , Fier

Vaj per pulari

250 LEK

21 Pri 00:13 Prodhime ushqimore , Fier

Depozit inoxi

500 EUR

21 Pri 00:04 Prodhime ushqimore , Fier

Vaji ulliri bio

6 500 LEK

11 Mar 01:14 Prodhime ushqimore , Fier

Vaj ulliri

500 LEK

20 Dhj 12:37 Prodhime ushqimore , Fier

Lajthi Visoke

4 EUR

11 Dhj 17:03 Prodhime ushqimore , Fier

Vale ulliri

11 Dhj 17:03 Prodhime ushqimore , Fier

Lajthi

400 LEK

26 Nën 13:47 Prodhime ushqimore , Fier

Vaj ulliri Bio

500 LEK

24 Nën 18:02 Prodhime ushqimore , Fier

Shitet vaje ulliri

5 LEK

24 Nën 17:50 Prodhime ushqimore , Fier

Shitet raki rrushi bio

4 000 LEK

09 Nën 00:55 Prodhime ushqimore , Fier

Shitet vejë ulliri

05 Nën 20:11 Prodhime ushqimore , Fier

Shitet vajë ulliri

01 Nën 20:08 Prodhime ushqimore , Fier

Shitey vaje ulliri

29 Tet 22:04 Prodhime ushqimore , Fier

Mjalte

1 500 LEK

27 Sht 02:05 Prodhime ushqimore , Fier

Vaj ulliri

5 LEK

06 Qer 19:42 Prodhime ushqimore , Fier

ulli super cilësi dhe super cmim

100 LEK

27 Pri 03:39 Prodhime ushqimore , Fier

Ulli Berati

1 EUR

13 Pri 08:44 Prodhime ushqimore , Fier

Mjalt 100% natyral

1 EUR

24 Jan 19:10 Prodhime ushqimore , Fier

Shitet Vaj Ulliri Bio + Lajthi

450 LEK

24 Jan 15:05 Prodhime ushqimore , Fier

Vaj ulliri

400 LEK

20 Jan 15:36 Prodhime ushqimore , Fier

Vaji Mallakastre

500 LEK

19 Jan 14:39 Prodhime ushqimore , Fier

Vaj ulliri

600 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shitja me shumicë/Mall | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione