blete | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Shitja me shumicë/Mall | Prodhime ushqimore

27 Korr 16:35 ,

blete

1 500 LEK

28 Gush 17:05 ,

Blete

8 000 LEKNë fillim