fasule | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Shitja me shumicë/Mall | Prodhime bujqësore/Bimë

16 Shk 18:27 ,

FASULE

130 LEK

Në fillim