Shes | Fier | Biznes dhe punë | Shitja me shumicë/Mall

13 Shk 19:25 ,

Vajulliri

5 LEK

25 Nën 22:05 ,

Shes arra

1 LEK

16 Tet 13:32 ,

Vaj ulliri

5 500 LEK

14 Sht 09:15 ,

Tespie

3 000 EUR

05 Maj 09:36 ,

Shes LULEKUQE

1 111 121 EURNë fillim