Durrës | Biznes dhe punë | Shitja me shumicë/Mall

17 Mar 16:28 ,

Tavolina

900 LEK

07 Dhj 11:59 ,

Neone 32 cop 150 euro

150 EUR

27 Nën 09:53 ,

panorama

7 000 LEK

10 Tet 16:56 ,

Shiten

30 000 LEK

26 Sht 15:58 ,

Tavoline pune frigo

1 000 EUR Çmimi me zbritjeNë fillim