Durrës | Biznes dhe punë | Shitja me shumicë/Mall

14 Qer 13:47 ,

Qymyr Druri

1 000 LEK

14 Qer 13:35 ,

Qymyr Druri

1 000 LEK

27 Maj 11:53 ,

EKSPRES

12 345 LEK Çmimi me zbritje

26 Mar 15:33 ,

Shiten tjegulla

40 LEK

23 Mar 20:09 ,

Mbyllje aktiviteti

2 200 EUR

21 Dhj 16:17 ,

Saldatrice teli

500 EUR

29 Gush 17:08 ,

paisje lavazhi

100 000 LEKNë fillim