Durrës | Biznes dhe punë | Shitja me shumicë/Mall

19 Sht 09:46 ,

Paisje

150 000 LEK

24 Korr 19:48 ,

Perde ajri

15 000 LEK

06 Korr 15:53 ,

Veze fshati

30 LEKNë fillim