Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Nën 21:55 Të tjera , Durrës

Mbushje sallami

23 Nën 08:40 Prodhime ushqimore , Durrës

Suplemente per palester

1 LEK

19 Nën 05:05 Prodhime ushqimore , Durrës

Paisje per prodim akullorje

2 000 EUR

18 Nën 14:18 Prodhime bujqësore/Bimë , Durrës

Makineri Celsash Shpie

1 200 EUR

17 Nën 20:52 Të tjera , Durrës

Grirese mishi

07 Nën 22:37 Të tjera , Durrës

PELET ME BERSI ULLIRI NE OFERTE

500 LEK

11 Tet 00:28 Të tjera , Durrës

Shitet Kaldaje me Drru Per Ambjet 400m2

2 500 EUR

05 Tet 17:48 Të tjera , Durrës

Shiten dyer frigoriferike

400 EUR

28 Sht 01:30 Të tjera , Durrës

Materiale

27 Sht 12:17 Të tjera , Durrës

Materiale

15 Sht 19:43 Të tjera , Durrës

Cuocicrema

10 Sht 12:29 Të tjera , Durrës

Katrama bituminose

03 Sht 18:26 Veshje dhe Tekstil , Durrës

Shezllone Plazhi

1 EUR

15 Gush 15:36 Veshje dhe Tekstil , Durrës

Shitet malli total

200 EUR

08 Gush 12:25 Të tjera , Durrës

Betoforma PERI

21 LEK

19 Korr 11:59 Të tjera , Durrës

shiten puntela

12 Korr 09:07 Të tjera , Durrës

Shezllone plazhi alumini

28 Qer 12:05 Të tjera , Durrës

Shes Blej Bono Privatizimi

111 LEK

21 Qer 16:44 Veshje dhe Tekstil , Durrës

Shiten rrobat te gjitha me cmim shumice

123 LEK

21 Qer 16:11 Veshje dhe Tekstil , Durrës

Materiale per Butik / Dyqan

3 000 LEK

09 Qer 14:46 Veshje dhe Tekstil , Durrës

Rroba dhe manikina

5 500 EUR Çmimi me zbritje

29 Maj 22:20 Të tjera , Durrës

makineri per pasta fresca

29 Maj 00:48 Veshje dhe Tekstil , Durrës

Banak

140 EUR

12 Maj 12:24 Veshje dhe Tekstil , Durrës

Fustane ne shitje

1 600 EUR

05 Pri 18:28 Të tjera , Durrës

Shitet. Furre

3 000 EUR

05 Pri 14:17 Të tjera , Durrës

BILARDO NE SHITJE

11 LEK

30 Mar 01:42 Të tjera , Durrës

Maska 3 shtresore Medicionale

4 EUR

22 Mar 19:34 Të tjera , Durrës

Dyshek&krevata

330 EUR

21 Mar 23:10 Të tjera , Durrës

Cisterne Nafte

7 000 EUR Çmimi me zbritje

18 Mar 08:47 Të tjera , Durrës

Pastizator

18 Mar 08:44 Të tjera , Durrës

makineri per akullore

18 Mar 08:44 Të tjera , Durrës

Prerese per makarona

17 Mar 23:01 Të tjera , Durrës

Depozita plastike

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione