Vlorë | Biznes dhe punë | Shërbime

14 Korr 16:55 ,

Sherbim Taksi

1 EUR

11 Sht 13:26 ,

Kerkoj lek me perqindje

2 000 EUR

19 Nën 21:37 ,

Saldime

20 Sht 15:23 ,

Shiten pajisjet e lokalit

2 200 LEK

06 Gush 13:32 ,

Kazan rakie

80 000 LEKNë fillim