Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ofrohet Punë në Restaurant, Bare dhe Shitore


Gjej konkurse për punë qe ofrohen në Restaurante, Bare apo shitore. Shiko njoftimet për qe ofrohen per kuzhinier, banakier, kamarier, krye-kuzhinier, punë në market, punëtor fast food, kamarier part-time, kasap, shitës, arkatar dhe shumë vende tjera pune për Restaurante, Bare apo shitore.08 Nën 10:59 Restorante/Bare dhe Shitore , Tiranë

Kerkohet kamarier

40 000 LEK

30 Korr 13:59 Restorante/Bare dhe Shitore , Vlorë

Nd.Kamarier

50 000 LEK

20 Qer 23:17 Restorante/Bare dhe Shitore , Durrës

Kerkohet Kamariere

29 Maj 16:41 Restorante/Bare dhe Shitore , Durrës

Kerkohet punetore

08 Dhj 10:02 Restorante/Bare dhe Shitore , Vlorë

BAR PASCUCCI OFERTE PUNE


Dëshironë të gjesh vend pune në Restaurant, Barë apo Shitore? Shiko konkurset e shpallura në MerrJep.al dhe gjej punën ideale për ju në mesin e mijëra njoftimeve.


Ofrohet punë në Restaurant, Bare apo Shitore


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej punën që të përshtatet më së miri. Shiko njoftimet për punë të ndryshme qe ofrohen si kuzhinier, banakier, kamarier, krye-kuzhinier, punë në market, punëtor fast food, kamrier part-time, kasap, shitës, arkatar, ndihmës kuzhinier, staf marketi, sektorist në market, ndihmës kamarier, Picier, dhe shumë vende tjera pune të lira në Gjithë Shqipërinë.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për vende pune të lira në Restaurant, Bare apo Shitore.


Shpall konkurse per pune qe ofrohen ne Restaurant, Bare apo Shitore


Jeni duke kërkuar punëtor për Bare, Restaurant apo Shitore? Krijo njoftime në MerrJep.al për punën që ofroni duke përshkruar kushtet e punës, dhe gjej kandidatët e duhur për punën që ofroni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione