Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Punë Të gjitha në Lezhë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Punë,ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Punë | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Nën 19:12 Restorante/Bare dhe Shitore , Lezhë

paisje Restaurant Piceri

6 LEK

30 Tet 01:02 Të tjera , Lezhë

Asistente dentare

20 Tet 23:31 Kujdes dhe Pastrim , Lezhë

Kujdestare të moshuarish

20 000 LEK

12 Sht 17:08 Të tjera , Lezhë

Ofert pune SALDATOR

26 Gush 12:49 Mjeksi , Lezhë

Kerkoj Farmaciste

02 Gush 11:46 Të tjera , Lezhë

Karrige per berber

24 Qer 20:53 Të tjera , Lezhë

Kerkoj pun shofer

09 Qer 11:39 Bujqësi , Lezhë

Ferme Te lopeve

26 Maj 16:13 Të tjera , Lezhë

Guzhinier/kamajer

21 Maj 18:20 Transport dhe Distribuim , Lezhë

Kerkoj pun shofer

21 Maj 18:11 Industri e automjeteve , Lezhë

Kerkoj pun shofer

05 Maj 05:14 Të tjera , Lezhë

motorr me benxin i ri ne kuti 150 EUR

150 EUR

03 Maj 17:50 Restorante/Bare dhe Shitore , Lezhë

Picajol

25 Mar 11:04 Përkujdesje për fëmijë , Lezhë

Ofrohet Pune-Zvicer

24 Mar 12:24 Të tjera , Lezhë

Kerkohet dentist/e

08 Dhj 10:42 Përkujdesje për fëmijë , Lezhë

Ofrohet Pune-Zvicer

07 Dhj 20:19 Punë jashtë vendit , Lezhë

kerkohen mjeshtra per ne mal te zi

1 111 111 EUR

07 Dhj 18:48 Industri e automjeteve , Lezhë

Kerkoj pun shofer

07 Dhj 18:48 Industri e automjeteve , Lezhë

Kerkoj pun shofer

06 Nën 22:00 Punë jashtë vendit , Lezhë

Kerkojm Ustah për Pllaka,

120 EUR

09 Sht 17:01 Restorante/Bare dhe Shitore , Lezhë

Kerkoj Guzhinier/e

27 Gush 07:20 Kujdes dhe Pastrim , Lezhë

Dado

03 Maj 11:02 Punë jashtë vendit , Lezhë

Kerkoj puntor dhe puntore

20 Pri 18:40 Turizëm dhe Hotelieri , Lezhë

Kerkoj puntor dhe puntore

14 Pri 15:06 Punë jashtë vendit , Lezhë

Kerkoj puntor dhe puntore

07 Pri 20:57 Të tjera , Lezhë

Matrapik

31 Mar 17:16 Agjentë për shitje , Lezhë

Kerkoj pune

25 Mar 22:50 Industri dhe Prodhimtari , Lezhë

Kerkoj puntor

23 Mar 09:58 Ndëritim dhe arhitekturë , Lezhë

Kerkojme puntore

27 Shk 22:52 Bujqësi , Lezhë

Ferm / Shtall ne Kosove

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Punë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione