Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

zogj - Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe zogj,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj zogj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Sht 22:10 Kafshë në fermë , Elbasan

Zogj Kabir

400 LEK

09 Sht 12:17 Kafshë në fermë , Elbasan

Zogj

450 LEK

03 Sht 15:35 Kafshë në fermë , Durrës

Zogje ferme

5 EUR

19 Gush 20:21 Kafshë në fermë , Fier

Shiten shpend (pula)

600 LEK

17 Gush 17:16 Kafshë në fermë , Tiranë

Pula zogj fshati 470 COPA

470 LEK

17 Gush 00:36 Kafshë në fermë , Tiranë

Zogj

400 LEK

14 Gush 00:43 Kafshë në fermë , Fier

Shiten zogj dhe pula Hindi

1 LEK

09 Gush 13:11 Kafshë në fermë , Lushnjë

Zogj ne natyrë

1 400 LEK

04 Gush 17:39 Kafshë në fermë , Fier

Shiten zogj

27 Korr 23:19 Kafshë në fermë , Fier

zogj vendi

7 LEK

23 Korr 16:10 Kafshë në fermë , Shkodër

Shpend te ndryshem

1 EUR

12 Korr 23:32 Kafshë në fermë , Tiranë

Shesim Pula

650 LEK

04 Korr 09:38 Kafshë në fermë , Elbasan

Shiten zogj fshati dhe Amrok

1 LEK

23 Qer 12:05 Kafshë në fermë , Vlorë

Zogj fshati te rritur ne natyr

6 LEK

22 Qer 23:31 Kafshë në fermë , Vlorë

Zogj vendi dhe mishi

700 LEK

20 Qer 12:03 Kafshë në fermë , Mirditë

Shesim pula fshati

1 200 LEK

30 Maj 17:45 Kafshë në fermë , Elbasan

Shiten zogj rrac veze dhe fshati .Elbasan .

100 LEK

13 Maj 23:09 Kafshë në fermë , Tiranë

Shiten reth 1000zogj fshati

600 LEK

10 Maj 08:38 Kafshë në fermë , Berat

Zogj fshati

800 LEK

03 Maj 18:13 Kafshë në fermë , Berat

Zogj te rritur ne natyr

800 LEK

03 Maj 02:52 Kafshë në fermë , Durrës

Zogj pule

08 Pri 18:36 Kafshë në fermë , Tiranë

Emu (Struc)

1 EUR

10 Mar 19:39 Kafshë në fermë , Lushnjë

Veze Pate

2 EUR

01 Shk 12:32 Kafshë në fermë , Berat

Ergis

1 500 LEK

29 Nën 20:26 Kafshë në fermë , Berat

zogj fshati

1 000 LEK

27 Nën 09:06 Kafshë në fermë , Berat

Zogj fshati

800 LEK

24 Nën 12:02 Kafshë në fermë , Berat

Zogje fshati

10 Nën 13:38 Kafshë në fermë , Berat

Zogj fshati

800 LEK

25 Sht 07:37 Kafshë në fermë , Elbasan

Shiten zogj fshati 1 mujsh.

1 LEK

23 Sht 15:26 Kafshë në fermë , Elbasan

Shiten zogj fshati me shumic

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj zogj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Zogj në kategorinë Kafshë në fermë
  • zogj në kategorinë Biznes dhe punë
  • Zogj fshati në kategorinë Kafshë në fermë
  • Zogj në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Zogj në kategorinë Makina | Ford | Focus
  • Zogj në kategorinë Fshesë me korrent
  • Zogj në kategorinë Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
  • Zogj në kategorinë All Category
  • zogj në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Caddy
  • Zogj në kategorinë Kompjuterë (komplet)

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione