Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bilardo - Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bilardo,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bilardo Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 01:16 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Tiranë

Bilardo

500 000 LEK

21 Sht 14:13 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet, Ambjent Biznesi, Unaza e Re

350 000 EUR

20 Sht 18:07 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Tiranë

Bilardo

500 000 LEK

15 Sht 22:07 Makina dhe Inventarë Të tjera , Tiranë

bilardo profesionale

550 000 LEK

07 Sht 11:17 Shërbime Për dasma , Lushnjë

Bilardo

30 Gush 09:37 Ambiente biznesi Të tjera , Durrës

SHITET HOTEL NE GOLEM !!!

800 000 EUR

29 Gush 00:05 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Tiranë

Bilardo

500 000 LEK

10 Gush 17:46 Ambiente biznesi Të tjera , Tiranë

bar restorant me qera

2 200 EUR / muaj

04 Gush 18:40 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Tiranë

shiten dy bilardo

2 000 EUR

02 Gush 17:54 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Durrës

Kolltuqe

70 LEK

19 Korr 22:40 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Tiranë

Shitet bilardo

150 000 LEK

12 Korr 11:03 Ambiente biznesi Industri dhe Puntori , Durrës

SHITET HOTEL NE GOLEM !!!

800 000 EUR

19 Qer 19:52 Shërbime Të tjera , Berat

Bilardo

350 LEK

05 Qer 16:27 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Bilardo

4 500 EUR Çmimi me zbritje

01 Qer 21:54 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Fier

Bilardo

500 EUR

31 Maj 20:53 Punë Restorante/Bare dhe Shitore , Tiranë

Kamarier

25 Maj 09:27 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Tiranë

Bilardo

19 Maj 16:22 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Tiranë

Jepet me qira

1 300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bilardo | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bilardo në kategorinë Dhoma
  • Bilardo në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • Bilardo në kategorinë All Category
  • Bilardo në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • Bilardo në kategorinë Makina | Dacia | Sandero
  • Bilardo në kategorinë Makina | Mitsubishi | Outlander
  • Bilardo në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Bilardo në kategorinë Fitnes/Ushtrime
  • Bilardo në kategorinë Makina | Audi | A3
  • bilardo në kategorinë Artikuj për koleksion

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione