Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina dhe Inventar për Biznese të ndryshme


Gjej makina dhe inventarë në shitje për biznese të ndryshme. Shiko njoftimet për lavatriçe profesionale, tharëse profesionale, pompe lavazhi, tavolina për lokale, fotokopje, pajisje për prodhim birre, furrë pice, minibare, rafte inoksi, banak pastiçerie dhe shumëçka tjetër që mund të ju nevojitet për biznese të ndryshme.
15 Qer 20:45 Për parukeri / kozmetikë , Tiranë

PAISJE PARUKERIE

2 000 000 LEK

14 Qer 21:09 Të tjera , Kavajë

Sharre Mishi Shirit Trefazor

80 000 LEK

14 Qer 16:54 Të tjera , Elbasan

Kolltuqe dhe banak

2 500 LEK

13 Qer 18:43 Për shitore/butiqe , Tiranë

Figorifer freskues

30 000 LEK

11 Qer 08:03 Për parukeri / kozmetikë , Korçë

Pasqyre Berberi


Jeni duke kërkuar për makina dhe inventarë për biznese të fushave të ndryshme? Jeni në kategorinë e duhur, shiko njoftimet dhe gjej ofertat më të mira për pajisje të ndryshme për biznese. Gjej gjithçka që tëduhet për biznesin tënd në mesin e shumë njoftimeve në MerrJep.al.


Blej Makina dhe Inventarë për Biznese


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej atë që të duhet për biznesin tënd në mesin e shumë njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për lavatriçe profesionale, tharëse profesionale, pompe lavazhi, tavolina për lokale, fotokopje, pajisje për prodhim birre, furrë pice, minibare, rafte inoksi, banak pastiçerie, pajisje inoksi për kuzhina, frigorifer dopio, furrë për restaurante, pajisje për restaurante, makina qepëse, tharëse profesionale, miele profesionale, dhe shumë të tjera.


Gjej pajisje për biznese të ndryshme si për shitore, për butike, për restaurante dhe kafene, për zyre, për parukeri dhe kozmetikë, për mekanikë dhe lavazh, për mjeksi dhe fusha të tjera në shitje në MerrJep.al.


Shit Makina dhe inventar për Biznese të ndryshme


Keni pajisje të ndryshme për biznese të fushave të ndryshme që dëshironi ti shisni? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerë sit e interesuar në mesine shumë vizitorëve. Shpërndaj njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione