Gjithë Shqipëria | Makina dhe Inventarë | Të tjera | MerrJep

16 Sht 20:03 Të tjera , Tiranë

Makineri

28 000 EUR

17 Gush 17:03 Të tjera , Fier

Frigorifer

27 000 LEK

14 Korr 11:43 Të tjera , Fier

Mikser

800 EUR

14 Korr 11:43 Të tjera , Fier

Furre buke polin

4 000 EUR

27 Qer 15:32 Të tjera , Tiranë

Gjenerator

800 EUR

15 Qer 16:53 Të tjera , Tiranë

Playstation 3&4

4 500 EUR

Në fillim