Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina dhe Inventar të ndryshme | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej makina dhe inventarë të ndryshme që mund të ju duhen për biznese dhe ambiente të ndryshme. Shiko njoftimet për produkte të ndryshme si kreperi, mbushëse sallami, tabelë metalike, kasafortë të blinduar, aparat gazi, pajisje për printer, furrë me gas, dhe shumë makina dhe inventarë të tjera nga më të ndryshmet.Dje 16:46 Të tjera , Tiranë

Paisje Per Fabrike vaji Ulliri- Shnek dhe Decolatore

10 000 EUR

Dje 14:16 Të tjera , Tiranë

Fetatrice Industriale.

Dje 11:15 Të tjera , Lezhë

Shtylla betoni 2,5Meter

300 LEK

Dje 09:57 Të tjera , Korçë

PESHORE MEKANIKE....2 TON

500 LEK

Dje 08:59 Të tjera , Tiranë

Tavoline/Kabinet Inox per Restorant, Bakery..

25 000 LEK

29 Maj 17:10 Të tjera , Tiranë

BANAK AKULLORE

950 EUR

29 Maj 13:28 Të tjera , Fier

Furre me 4 reziztenca 3 rafte. 5000 L

5 000 LEK Çmimi me zbritje

29 Maj 13:24 Të tjera , Fier

FRIGORIFER FRESKUES

15 000 LEK Çmimi me zbritje

29 Maj 12:38 Të tjera , Tiranë

Shiten Vending Machines (Makineta)

3 800 EUR

29 Maj 10:20 Të tjera , Tiranë

FRIGORIFER FRESKUES

150 000 LEK


Kërkoni pajisje të ndryshme për biznesin tuaj? Gjej gjithçka që ju duhet në mesin e mijëra njoftime në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej pajisjet që të duhen shpejt dhe leht.


Blej Makina dhe Inventar të ndryshme në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për makina dhe inventar për biznese të ndryshme, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej pajisjet që të duhen në mesin e mijëra njoftimeve. Shiko njoftimet për kreperi, mbushëse sallami, tabelë metalike, kasafortë të blinduar, aparat gazi, pajisje për printer, furrë me gas, zgare me qymyr, pjekse pulash, dhe shumëçka tjetër që mund të ju duhet për biznese të funksioneve të ndryshme.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej atë që po kërkon në mesin e shumë njoftimeve në MerrJep.al.


Shit Makina dhe Inventar për biznese të ndryshme


Keni Makina apo inventarë që mund ti duhen dikujt për biznese të fushave të ndryshme. Krijo njoftime dhe gjej të interesuarit për inventar për biznese të ndryshme. Shpërndaj njoftime dhe shit gjërat që nuk i përdorni më.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione