Tiranë | Makina dhe Inventarë | Të tjera

10 Mar 18:34 ,

Pajisje fastfoodi

350 000 LEK

25 Shk 16:33 ,

Massage relaxing

35 EUR Çmimi me zbritje

20 Shk 18:44 ,

Makineri

17 Jan 12:54 ,

Banak per sallon

30 000 LEK

22 Dhj 17:34 ,

Frigorifere Kollone

160 EUR

30 Nën 21:57 ,

Biznes i kompletuare

20 000 EUR

23 Nën 20:57 ,

Paisje per byrektroe

1 500 EUR

16 Nën 12:13 ,

Kase fiskale

12 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Sht 21:25 ,

6 Karrike

20 000 LEK

Në fillim