Shkodër | Makina dhe Inventarë | Të tjera | MerrJep

21 Maj 10:27 Të tjera , Shkodër

Shazllone

750 EUR

16 Shk 20:45 Të tjera , Shkodër

Vetrate xhami

40 000 LEK

20 Sht 17:09 Të tjera , Shkodër

Transformator

1 000 000 LEK

Në fillim