Elbasan | Makina dhe Inventarë | Të tjera

10 Nën 21:21 ,

Frigoriferë varrimi

1 400 EUR

10 Shk 14:55 ,

makineri

1 000 EUR

30 Jan 12:47 ,

Mulli kafe

350 EUR

03 Mar 15:10 ,

Brumatrice

800 EUR

29 Mar 16:24 ,

Pajisje per furre buke

100 000 LEKNë fillim