Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina dhe Inventar për Restaurante dhe Kafene


Gjej gjithçka që të duhet për Restaurante dhe Kafene. Gjej njoftime për kina dhe Inventar për Restaurante dhe Kafene dhe shumë të tjera që mund të ju duhen për restaurant apo kafene.
Dje 18:20 Për restorane dhe kafene , Durrës

Dhome Frigoriferike monofaze

2 000 EUR

Dje 17:54 Për restorane dhe kafene , Lezhë

Frigorifer

250 EUR

Dje 13:35 Për restorane dhe kafene , Tiranë

Piaster me gas inoks ushqimor

25 000 LEK

Dje 08:17 Për restorane dhe kafene , Lezhë

Banak frigorifer inoksi

2 200 EUR

28 Sht 19:25 Për restorane dhe kafene , Durrës

SHITET FURRE FUTURCI

1 150 EUR

27 Sht 08:25 Për restorane dhe kafene , Berat

Banak

250 000 LEK

26 Sht 14:27 Për restorane dhe kafene , Fier

FRIGORIFER FRESKUES

10 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Sht 15:32 Për restorane dhe kafene , Durrës

EKSPOZITOR PESHKU

1 LEK

25 Sht 10:40 Për restorane dhe kafene , Vlorë

Banak lokali ne shitje

60 000 LEK

22 Sht 01:16 Për restorane dhe kafene , Tiranë

Shtrydhese Frutash Sammic

20 000 LEK

22 Sht 01:16 Për restorane dhe kafene , Tiranë

Rafte dhe tavolina druri te larta

15 000 LEK

22 Sht 01:16 Për restorane dhe kafene , Tiranë

Lavaman dhe banak inoksi

80 000 LEK

22 Sht 01:16 Për restorane dhe kafene , Tiranë

Banak

120 000 LEK

22 Sht 01:16 Për restorane dhe kafene , Vlorë

Kundrabanak inoxi dhe Lavaman

600 EUR Çmimi me zbritje

21 Sht 16:20 Për restorane dhe kafene , Tiranë

Shitet Banak Frigoriferik

180 000 LEK

21 Sht 13:07 Për restorane dhe kafene , Durrës

Mixer profesional

1 LEK

21 Sht 00:07 Për restorane dhe kafene , Tiranë

Shiten pajisjet e biznesit

400 000 LEK


Jeni duke kërkuar makina dhe inventar për kafene apo restaurante? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet dhe gjej gjithçka që të nevojitet për restaurant apo për kafene të ndryshme. Gjej ofertat më të mira në MerrJep.al.


Blej Makina dhe Inventar për Kafene apo Restaurante


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej ofertat më të mira për pajisje të ndryshme për lokale dhe restaurante. Shiko njoftimet për makineri për kafe, karrige, tavolina për lokale dhe restaurante, pajisje për bar restaurant, ndriçim për lokal, rafte për lokale, inventar për lokale, modele banaku, tenda dhe çadra për lokale, ngrohëse elektrike, ventilator për lokale, amplifikator, lavastovilje për bare, sobe indutriale, furrë me ventilim, furra pë pica, tavolina inoksi, banak frigoriferik dhe shumëçka tjetër në shitje me çmimet më të volitshme.


Shit Makina dhe inventar për Restaurante dhe Kafene


Nëse keni makina dhe inventar të ndryshme për restaurante dhe lokale që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e pajisjeve që shisni dhe gjej blerësit potencial në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione