Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje Mjekësore në shitje | Njoftimet në Shqipëri


Gjej pajisje mjekësore të ndryshme në shitje. Shiko njoftimet për dyshek mjekësor, aparat diagnostifikimi, matës tensioni, mobilje për farmaci, pajisje për dentist, mikro motor, poltron dentar, dhe shumë pajisje të tjera. Kërko njoftime dhe gjej atë që të duhet.24 Mar 17:22 Paisje për mjeksi , Tiranë

Nuga best

450 EUR


Jeni duke kërkuar për pajisje mjekësore të ndryshme? GJej mijëra njoftime për pajisje mjekësore të ndryshme në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet me çmimet më të arsyeshme.


Blej Pajisje të ndryshme Mjekësore


Gjej pajisje mjekësore të ndryshme të reja apo të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për dyshek mjekësor, aparat diagnostifikimi, matës tensioni, mobilje për farmaci, pajisje për dentist, mikro motor, poltron dentar, CO2 laser, aparat grafie, karoce invalidi. mbeshtetese ortopedike, aparat narkoze, krevat terapeutik, aparat oksigjeni, vakuum për laborator dentar, dhe shumë pajisje tjera që mund të ju duhen. Eksplor njoftimet në MerrJep.al dhe gjej gjithçka që të duhet për mjeksi.


Shit Pajisje mjekësore të ndryshme


Nëse posedoni pajisje mjekësore për funksione të ndryshme që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione