Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina dhe Vegla të ndryshme Industriale


Blej makina dhe vegla të ndryshme industriale me çmimet më të volitshme. Gjej njoftime për lavatriçe profesionale, tharëse profesionale, pompë lavazhi, betoniere, traanspaletë, kompresor, makina për prodhim, sezator industrial, makiner për prodhimin e qeseve, dhe shumë makineri dhe vegla të tjera.28 Nën 15:40 Makina dhe vegla industriale , Durrës

Shitet morsete

50 EUR

27 Nën 12:46 Makina dhe vegla industriale , Sarandë

Lavatrice Vibruese per pllaka guri

5 000 EUR

27 Nën 11:08 Makina dhe vegla industriale , Durrës

Shitet stocatrice per kanale kiavete

2 750 EUR

27 Nën 11:06 Makina dhe vegla industriale , Durrës

Shitet elektromotorr 3 fazorsh 4kw

300 EUR

27 Nën 11:06 Makina dhe vegla industriale , Durrës

Shitet gur zmeril 3 fazorsh

100 EUR

27 Nën 11:06 Makina dhe vegla industriale , Durrës

Shitet sharre metalprerese

350 EUR

26 Nën 20:49 Makina dhe vegla industriale , Berat

Kompresor me vidë Kaeser SK26

3 200 EUR

26 Nën 17:38 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

Pompe lyerje INGCO

6 000 LEK

25 Nën 10:16 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

mulli me rrula

600 000 LEK

25 Nën 09:53 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

apirator

800 LEK

20 Nën 15:19 Makina dhe vegla industriale , Shkodër

Gjenerator 10 kwa Perini

1 EUR

19 Nën 19:51 Makina dhe vegla industriale , Vlorë

torrno tos trecin ceke

1 000 EUR Çmimi me zbritje

19 Nën 11:30 Makina dhe vegla industriale , Durrës

Pompe Lavazhi

130 LEK

14 Nën 17:14 Makina dhe vegla industriale , Tiranë

Pastrim Kimik Lavanderi

300 000 LEK Çmimi me zbritje


Kërkoni makina apo vegla të ndryshme industriale? Gjej mijëra njoftime në MerrJep.al për makina dhe vegla të ndryshme industriale me ofertat më të mira. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Blej Makina dhe Inventar industriale në shitje


MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të makinave dhe veglave të ndryshme industriale në shitje. Gjej njoftime për lavatriçe profesionale, tharëse profesionale, pompë lavazhi, betoniere, transpaletë, kompresor, makina për prodhim, sezator industrial, makiner për prodhimin e qeseve, gjenerator, rafte inoksi, makina qepëse, sharrë guri, cisterna inoksi, bidona inoksi, krik për kamionçine, freze manuale, makina për xham, dhe shumë makina dhe vegla të tjera industriale në shitje.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e këkrimit dhe gjej atë që të duhet në mesine mijëra njoftimeve.


Shit Makina dhe Vegla Industriale të ndryshme


Keni Makina dhe vegla industriale të ndryshme që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, krijo njoftime tani dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione