Vlorë | Biznes dhe punë | Kafshë në fermë

21 Sht 09:51 ,

Kal

1 000 LEK

31 Gush 12:22 ,

Pel me mez

15 000 LEK

27 Gush 10:15 ,

Blete ne shitje.

10 000 LEK

22 Gush 13:22 ,

Blete

150 EUR

22 Gush 12:49 ,

Lope per te shitur

1 500 EUR

04 Korr 16:09 ,

Shqiponja

500 LEK

15 Qer 17:43 ,

Dele

1 LEK

02 Maj 01:00 ,

Pele

1 200 EUR

12 Pri 13:07 ,

Kal 4 vjec

1 300 EUR

01 Shk 21:03 ,

Plug

45 000 LEK

31 Jan 20:30 ,

Pela

2 000 LEK

31 Jan 20:22 ,

Shitem 2 pela

2 000 LEK

21 Dhj 17:58 ,

Kal

1 LEKNë fillim