Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë në fermë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë në fermë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 18:58 Kafshë në fermë , Tiranë

Okazion

1 LEK

15 Pri 01:21 Kafshë në fermë , Tiranë

Shitet parku me Bletë

08 Pri 18:36 Kafshë në fermë , Tiranë

Emu (Struc)

1 EUR

05 Pri 22:16 Kafshë në fermë , Tiranë

Shiten çifte pallonjsh

1 EUR

05 Pri 11:31 Kafshë në fermë , Tiranë

Dhi

100 LEK

04 Pri 10:58 Kafshë në fermë , Tiranë

Pleh Organik Lopësh- Delesh

1 EUR

03 Pri 20:49 Kafshë në fermë , Tiranë

Dhi mini

1 EUR

03 Pri 18:48 Kafshë në fermë , Tiranë

Shitet mace

150 LEK

31 Mar 00:27 Kafshë në fermë , Tiranë

Pula Wyendotta

1 EUR

31 Mar 00:27 Kafshë në fermë , Tiranë

Pata egjyptjane

1 EUR

31 Mar 00:27 Kafshë në fermë , Tiranë

Pula dhe Gjel

1 EUR

31 Mar 00:27 Kafshë në fermë , Tiranë

Fazan cift

80 EUR

30 Mar 19:29 Kafshë në fermë , Tiranë

Shiten Vica

30 Mar 18:24 Kafshë në fermë , Tiranë

Shiten Dhi rraca Sanna me keca

1 LEK

16 Mar 23:57 Kafshë në fermë , Tiranë

Pleh organik. Lope dhe Delje

1 LEK

16 Mar 22:51 Kafshë në fermë , Tiranë

Mjelma

1 EUR

15 Mar 12:20 Kafshë në fermë , Tiranë

Pleh Organik

15 Mar 12:03 Kafshë në fermë , Tiranë

PALLOJ

170 EUR

11 Mar 16:41 Kafshë në fermë , Tiranë

Shiten qen Sharri

550 EUR

08 Mar 22:03 Kafshë në fermë , Tiranë

Malinois Belg

150 EUR

04 Mar 19:37 Kafshë në fermë , Tiranë

Mini Spitz ne shitje

150 EUR

01 Mar 00:06 Kafshë në fermë , Tiranë

Miser (kallamoqe)

20 EUR

25 Shk 21:27 Kafshë në fermë , Tiranë

Pastore Malinoise Race e paster

1 EUR

23 Shk 18:51 Kafshë në fermë , Tiranë

Qen kinez

60 LEK

20 Shk 02:41 Kafshë në fermë , Tiranë

Pleh bagëtishë

1 LEK

14 Shk 20:36 Kafshë në fermë , Tiranë

Shiten fazana

150 EUR

14 Shk 20:36 Kafshë në fermë , Tiranë

Shiten kokina

3 EUR

12 Shk 20:00 Kafshë në fermë , Tiranë

PALLOJ

1 EUR

09 Shk 22:11 Kafshë në fermë , Tiranë

Inkubator 66 vez automatik

120 EUR

09 Shk 22:08 Kafshë në fermë , Tiranë

Ngrohes per zogjt

35 EUR

03 Shk 21:04 Kafshë në fermë , Tiranë

Wyandotte silver

1 EUR

02 Shk 17:48 Kafshë në fermë , Tiranë

Brahama

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë në fermë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione