Kukës | Biznes dhe punë | Kafshë në fermë

13 Gush 13:36 ,

Shiten

1 600 000 LEK

04 Maj 14:48 ,

blektori

1 LEK

05 Pri 21:15 ,

Qen

200 EUR

10 Nën 19:43 ,

dhi

14 Sht 14:14 ,

Dhit 140 cop.

10 000 LEK

11 Dhj 17:57 ,

Dashi

280 LEKNë fillim