Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë Shitet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë në fermë,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Kafshë në fermë | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 17:39 Kafshë në fermë , Durrës

Alabai

12 Mar 06:49 Kafshë në fermë , Durrës

Shitet

200 LEK

10 Mar 23:12 Kafshë në fermë , Durrës

Cane corso kontak vetem whatsapp!!!

500 EUR

10 Mar 02:24 Kafshë në fermë , Durrës

Mini Spiz

200 EUR

07 Mar 16:07 Kafshë në fermë , Durrës

Balla Jonxhe

500 LEK

28 Shk 22:42 Kafshë në fermë , Durrës

Silazh misri

1 LEK

28 Shk 04:48 Kafshë në fermë , Durrës

Vica ne shitje

550 LEK

26 Shk 09:10 Kafshë në fermë , Durrës

Vica ne shitje

550 LEK

24 Shk 14:52 Kafshë në fermë , Durrës

Zogj pule

20 Shk 20:33 Kafshë në fermë , Durrës

Dhurohet

11 EUR

19 Shk 17:51 Kafshë në fermë , Durrës

Shiten dengje bari 400 milek

400 LEK

18 Shk 15:01 Kafshë në fermë , Durrës

Silazh

1 LEK

17 Shk 18:01 Kafshë në fermë , Durrës

mace persiane

100 EUR

17 Shk 17:41 Kafshë në fermë , Durrës

mace persiane

100 EUR

11 Shk 21:43 Kafshë në fermë , Durrës

Inkubator zogjsh

1 LEK

03 Jan 22:51 Kafshë në fermë , Durrës

Dele

1 200 EUR

03 Dhj 15:35 Kafshë në fermë , Durrës

Shesim 50 dengje bar

500 LEK

02 Dhj 17:16 Kafshë në fermë , Durrës

Shiten vicat

5 000 LEK

13 Nën 01:14 Kafshë në fermë , Durrës

Golden retriever

300 EUR Çmimi me zbritje

11 Nën 00:14 Kafshë në fermë , Durrës

shiten rosa te egra

100 EUR

31 Tet 14:52 Kafshë në fermë , Durrës

Shes blete

2 000 LEK

27 Tet 19:28 Kafshë në fermë , Durrës

Dele

250 000 LEK

16 Tet 12:31 Kafshë në fermë , Durrës

Cjapi

200 EUR

28 Sht 00:13 Kafshë në fermë , Durrës

Shitet Minipomeranian me Pasaporte

400 EUR

24 Sht 09:49 Kafshë në fermë , Durrës

Qen ne shitje

150 000 LEK

20 Sht 19:16 Kafshë në fermë , Durrës

Shitet Kali

1 500 EUR

13 Sht 09:16 Kafshë në fermë , Durrës

Okazion

2 200 LEK

14 Gush 22:30 Kafshë në fermë , Durrës

Dhi alpine

200 EUR

03 Gush 21:06 Kafshë në fermë , Durrës

Shiten Vica

123 LEK

28 Korr 20:23 Kafshë në fermë , Durrës

Shiten dengje bari

400 LEK

11 Korr 07:27 Kafshë në fermë , Durrës

shes delet

230 LEK

10 Korr 16:38 Kafshë në fermë , Durrës

Kafshe shtepie

1 EUR

04 Korr 02:50 Kafshë në fermë , Durrës

Qen

150 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Kafshë në fermë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione