Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kuaj ne shitje - Kafshë në fermë Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kuaj ne shitje,kategori Kafshë në fermë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kuaj ne shitje Të gjitha | Kafshë në fermë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Mar 16:31 Kafshë në fermë , Tiranë

Shes 29 kuaj

1 LEK

06 Shk 16:11 Kafshë në fermë , Vlorë

Shiten kuaj

10 000 EUR

27 Jan 07:12 Kafshë në fermë , Fier

Friesian horse

07 Dhj 18:48 Kafshë në fermë , Lushnjë

kuaj shiten

5 000 EUR

20 Tet 17:36 Kafshë në fermë , Tiranë

Kuaj

1 EUR

11 Tet 09:11 Kafshë në fermë , Fier

Shesim kuaj te ndryshem

07 Maj 18:16 Kafshë në fermë , Shkodër

Shiten kuajt

1 LEK

02 Pri 17:41 Kafshë në fermë , Gramsh

Shiten kuaj

1 000 000 LEK

12 Jan 11:38 Kafshë në fermë , Devoll

Kuaj

100 000 LEK

11 Jan 15:58 Kafshë në fermë , Shkodër

Shesim Kuaj

1 EUR

27 Dhj 12:46 Kafshë në fermë , Fier

Kuaj pinto

3 500 EUR

27 Dhj 12:37 Kafshë në fermë , Fier

Kuaj pinto

3 600 EUR

24 Nën 19:03 Kafshë në fermë , Krujë

Kuaj dhe mushka

10 LEK

13 Nën 10:23 Kafshë në fermë , Pogradec

Kale dhe pele

1 EUR

12 Nën 20:14 Kafshë në fermë , Lushnjë

kuaj shiten

5 000 EUR

01 Tet 17:53 Kafshë në fermë , Skrapar

Kuaj

22 Gush 11:55 Kafshë në fermë , Peqin

Kuaj

130 000 LEK

28 Korr 23:18 Kafshë në fermë , Korçë

Shiten kuajt

989 LEK

29 Qer 23:45 Kafshë në fermë , Elbasan

Kuaj kali

25 Shk 19:20 Kafshë në fermë , Fier

Shes kuaj

26 Jan 21:12 Kafshë në fermë , Kavajë

Shiten

2 000 LEK

11 Dhj 08:44 Kafshë në fermë , Dibër

Kuaj

1 EUR

21 Tet 22:42 Kafshë në fermë , Fier

Shes kuaj

1 LEK

02 Tet 14:15 Kafshë në fermë , Fier

kal

24 Korr 12:26 Kafshë në fermë , Vlorë

Kaf sh. Kuaj

26 Qer 01:10 Kafshë në fermë , Kurbin

Shiten Kafshe per FERME

11 Dhj 11:43 Kafshë në fermë , Fier

Shes kuaj

1 LEK

16 Nën 21:02 Kafshë në fermë , Elbasan

Kuaj ne Cerrik

03 Nën 14:56 Kafshë në fermë , Elbasan

Kuaj

03 Tet 21:20 Kafshë në fermë , Shkodër

Kuaj

23 Tet 17:32 Kafshë në fermë , Korçë

Shal per kuaj

1 500 EUR

23 Tet 17:32 Kafshë në fermë , Korçë

Shal per kuaj

1 000 EUR

23 Tet 17:20 Kafshë në fermë , Korçë

Shal per kuaj

600 LEK

19 Gush 08:09 Kafshë në fermë , Shkodër

Shala per kuaj

380 EUR

22 Maj 23:20 Kafshë në fermë , Korçë

Kuaj

1 500 EUR

13 Maj 12:31 Kafshë në fermë , Tiranë

Kuaj

26 Mar 20:04 Kafshë në fermë , Kukës

Kerkoj te blej mbi 70 krer dele rude.

12 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kuaj ne shitje | Të gjitha | Kafshë në fermë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione