Mat | Biznes dhe punë | Kafshë në fermë

05 Gush 20:47 ,

Lope

140 000 LEK

18 Maj 14:37 ,

KNUS

45 EUR

03 Mar 14:35 ,

Balla Bari

400 LEK

17 Jan 18:56 ,

Lope

600 EUR Çmimi me zbritje

17 Gush 18:36 ,

Shitet Lopa

1 800 000 LEK

03 Maj 21:46 ,

Blet

15 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Jan 11:17 ,

dhi

14 000 000 LEK

07 Jan 11:39 ,

dhi vendi

13 000 000 LEK

04 Jan 10:51 ,

dhi

13 000 000 LEK

23 Dhj 14:40 ,

Dhi vendi

13 000 000 LEK

16 Dhj 11:12 ,

Dhi

14 000 000 LEK

12 Dhj 15:08 ,

Dhi vendi

14 000 000 LEK

06 Sht 20:24 ,

dhi ne shitje

8 000 LEKNë fillim