Lezhë | Biznes dhe punë | Kafshë në fermë

08 Maj 14:26 ,

Kafshe

200 EUR

28 Shk 16:08 ,

Zagar gjuetie

600 EUR Çmimi me zbritje

08 Nën 18:09 ,

shitet qen

20 000 LEKNë fillim