Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë në fermë,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë në fermë | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:00 Kafshë në fermë , Fier

zogj vendi

6 LEK Çmimi me zbritje

05 Dhj 14:39 Kafshë në fermë , Fier

Dele

4 LEK

30 Nën 22:44 Kafshë në fermë , Fier

Kelysh sharri femer

199 EUR

26 Nën 08:53 Kafshë në fermë , Fier

Zogje vendi(shqerak)

14 Nën 07:21 Kafshë në fermë , Fier

Cjap

250 LEK

03 Nën 17:36 Kafshë në fermë , Fier

Kelysh sharri femrr

230 EUR

30 Tet 16:15 Kafshë në fermë , Fier

Pastor belg

200 LEK

23 Tet 22:11 Kafshë në fermë , Fier

Pastor belg

200 EUR

14 Tet 14:44 Kafshë në fermë , Fier

Shiten pula indi 40mijlek cifti

40 LEK

08 Tet 00:18 Kafshë në fermë , Fier

Kelysh kaukaz 100%

300 EUR

06 Tet 15:01 Kafshë në fermë , Fier

Shiten

05 Tet 17:25 Kafshë në fermë , Fier

Shiten

1 LEK

04 Tet 09:44 Kafshë në fermë , Fier

Shitet Park Bletesh

170 LEK

27 Sht 09:06 Kafshë në fermë , Fier

Shitet gomari

280 EUR

27 Sht 09:03 Kafshë në fermë , Fier

Shitet gomari

280 EUR

27 Sht 08:13 Kafshë në fermë , Fier

lepuj mbi 8 kg ne shitje

1 LEK

24 Sht 10:22 Kafshë në fermë , Fier

Shitet qen xhek rracull

80 EUR

22 Sht 11:40 Kafshë në fermë , Fier

shiten

09 Sht 13:32 Kafshë në fermë , Fier

Kelysh alabai femer

248 EUR

06 Sht 20:52 Kafshë në fermë , Fier

Shiten kelysh sharri cift

450 EUR

06 Sht 20:48 Kafshë në fermë , Fier

Kelysh alabai mix stani

94 EUR

06 Sht 19:27 Kafshë në fermë , Fier

Paastor malinos belg

200 EUR

06 Sht 19:03 Kafshë në fermë , Fier

Pastor Belg malinos

200 EUR

31 Gush 18:06 Kafshë në fermë , Fier

Shitet per arsye emigrimi

2 LEK

19 Gush 20:21 Kafshë në fermë , Fier

Shiten shpend (pula)

600 LEK

14 Gush 00:43 Kafshë në fermë , Fier

Shiten zogj dhe pula Hindi

1 LEK

12 Gush 15:00 Kafshë në fermë , Fier

Paisje per inkubator

2 500 LEK Çmimi me zbritje

04 Gush 17:39 Kafshë në fermë , Fier

Shiten zogj

01 Gush 12:18 Kafshë në fermë , Fier

Mini spic

150 EUR

22 Korr 09:18 Kafshë në fermë , Fier

Pastor

1 LEK

16 Korr 17:57 Kafshë në fermë , Fier

Bletë në shitje

15 000 LEK

04 Korr 19:53 Kafshë në fermë , Fier

Shitet kelyshi minispic

200 LEK

22 Qer 23:13 Kafshë në fermë , Fier

Lepuj bullgar

1 LEK

21 Qer 00:58 Kafshë në fermë , Fier

Lepuj ne shitje

1 LEK

19 Qer 20:41 Kafshë në fermë , Fier

QEN MINISPIC

150 EUR

15 Qer 09:15 Kafshë në fermë , Fier

British shorthair Golden

700 EUR

08 Qer 22:38 Kafshë në fermë , Fier

Shiten

03 Qer 15:41 Kafshë në fermë , Fier

Lepuj bullgar

1 LEK

25 Maj 20:15 Kafshë në fermë , Fier

Kelysh kangall 100%

300 EUR

22 Maj 01:57 Kafshë në fermë , Fier

Kelysh sharri

165 EUR

16 Maj 08:04 Kafshë në fermë , Fier

Lepuj bullgar

1 LEK

14 Maj 10:44 Kafshë në fermë , Fier

Zogje vendi(shqerak)

13 Maj 18:16 Kafshë në fermë , Fier

Qen

150 EUR

11 Maj 10:27 Kafshë në fermë , Fier

Miser

4 200 LEK

10 Maj 08:38 Kafshë në fermë , Fier

Bageti te imta

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë në fermë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione