Dibër | Biznes dhe punë | Kafshë në fermë

17 Sht 12:53 ,

Shiten

1 500 EUR

25 Korr 13:58 ,

Mushke Femer

1 200 EUR

05 Maj 10:20 ,

Kali i kuq

1 300 EUR

21 Shk 21:21 ,

Blete

170 LEK

13 Korr 19:33 ,

Dele Okazionn

1 400 EURNë fillim