Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zyra Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Ambiente biznesi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:21 Zyra , Tiranë

Shitet, Ambient biznesi, Rruga e Dibrës, Tiranë

412 500 EUR

Online
Sot 09:31 Zyra , Durrës

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE QENDER TE DURRESIT!

95 000 EUR

Sot 09:30 Zyra , Durrës

OFFICE FOR RENT NEAR THE CENTER OF DURRES!

550 EUR

Sot 09:29 Zyra , Durrës

JEPET ME QERA AMBIENT TE GJYKATA !

550 EUR

Sot 09:12 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Zogu i Zi

200 000 EUR

Sot 09:12 Zyra , Tiranë

Shitet Dyqan te Myslym Shyri

205 000 EUR

Sot 09:12 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Federik Shiroka

99 000 EUR

Sot 09:12 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Brraka

104 000 EUR

Sot 09:11 Zyra , Tiranë

Shitet Godine 2 Katesh per Klinika

1 080 000 EUR

Sot 09:11 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi Klinike

100 000 EUR

Sot 09:08 Zyra , Tiranë

Shitet dyqan ,sip 83/m2,ne rrugen Myslym Shyri

650 000 EUR

Online
Sot 08:33 Zyra , Tiranë

Shitet per Biznes te 21 Dhjetori

125 000 EUR

Sot 08:33 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Tefta Tashko

95 000 EUR

Sot 08:33 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznes te Garda

1 000 000 EUR

Sot 08:32 Zyra , Tiranë

Shitet Magazine ne Tapize

650 000 EUR

Dje 14:24 Zyra , Durrës

Jepet Me Qera Godine Biznesi 4-Kate

Dje 14:14 Zyra , Durrës

Shitet Njesi Biznesi,Durres

85 000 EUR

Dje 13:37 Zyra , Tiranë

Zyrë Me Qera Tek 21 Dhjetori

28 000 LEK

Dje 10:08 Zyra , Tiranë

AMBJENT ZYRASH ME QIRA te Kika 2

Online
27 Maj 22:26 Zyra , Tiranë

Tirane,shes Ambient biznesi ,950 m²(BOOK BUILDING)

1 EUR

27 Maj 22:08 Zyra , Tiranë

Tirane,shes ambjent biznesi Kati 3, 300 m², Blloku

900 000 EUR

27 Maj 15:16 Zyra , Tiranë

SHITET, NJESI KOMERCIALE, KOMPLEKSI KARAVAN, TIRANE!

115 000 EUR

27 Maj 15:13 Zyra , Tiranë

Qera, Ambient Biznesi, Sheshi Willson, Tiranë.

1 300 EUR

27 Maj 14:01 Zyra , Tiranë

Shitet, Ambient Biznesi,Shkolla Baletit, 1400eu/m2

544 600 EUR

27 Maj 13:50 Zyra , Tiranë

/✅Apartament 1+1 me qera per zyra te kompleksi arlis

450 EUR

27 Maj 12:26 Zyra , Tiranë

Ambent Komercial tek Kompleksi Halili ne Tirane

1 800 EUR

Online
27 Maj 12:07 Zyra , Durrës

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE RRETHRROTULLIMI I UNAZES !

750 000 EUR

Online
27 Maj 12:03 Zyra , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN 6!

220 EUR

27 Maj 11:47 Zyra , Tiranë

Jepet me qera godine 2-kateshe buze rruges kryesore!

2 500 EUR

27 Maj 10:54 Zyra , Tiranë

Shitet biznesi Exchange + Agjensi Udhetimesh tek M. Jashtme

50 000 EUR

27 Maj 10:34 Zyra , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA NE DURRES!

500 EUR

27 Maj 09:57 Zyra , Tiranë

ZYRE PER QIRA TE KIKA 2

900 EUR

27 Maj 09:43 Zyra , Tiranë

Qera , Ambient Biznesi, Sheshi Willson, Tiranë.

900 EUR

27 Maj 09:26 Zyra , Durrës

SHITET GODINE MULTIFUNKSIONALE TEK RRUGA SIRI KODRA-TIRANE

2 500 000 EUR

27 Maj 09:25 Zyra , Tiranë

Qera , Ambient Biznesi, Kullat Binjake, Tiranë.

2 400 EUR

26 Maj 19:57 Zyra , Durrës

SHITET AMBIENT BIZNESI NE VOLLGA !

180 000 EUR

26 Maj 19:54 Zyra , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE VOLLGA!

280 EUR

26 Maj 18:28 Zyra , Tiranë

~ SHITET AMBJENT BIZNESI NE MYSLYM SHYRI

500 000 EUR

26 Maj 18:22 Zyra , Tiranë

~��SHITEN AMBJENTE PER ZYRA TE SELVIA,RRUGA E DIBRES

800 000 EUR

26 Maj 18:16 Zyra , Tiranë

~ SHITET AMBJENT BIZNESI TE RRUGA E DIBRES

250 000 EUR

26 Maj 16:58 Zyra , Tiranë

@Shitet ambjent biznesi zyre me vendodhje te Rruga e Sales

169 000 EUR

26 Maj 15:12 Zyra , Tiranë

SHITET NJESI SHERBIMI 79 M2 NE YZBERISHT!

68 000 EUR

26 Maj 15:08 Zyra , Tiranë

Dyqan 27.6m2 ( 21 Dhjetori - Pas Oslos, Joena )

65 700 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 15:08 Zyra , Tiranë

SHITET AMBIENT PER ZYRA TE CASA ITALIA!!

545 700 EUR

26 Maj 14:22 Zyra , Tiranë

ZYRE 106M2 PER QERA NE BLLOK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Ambiente biznesi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione