Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zyra Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Ambiente biznesi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:17 Zyra , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN 6!

220 EUR

Sot 12:05 Dyqani Zyra , Tiranë

AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE NE BLLOK!

730 000 EUR

I zënë
Sot 11:39 Zyra , Durrës

SHITET GODINE MULTIFUNKSIONALE TEK RRUGA SIRI KODRA-TIRANE

2 500 000 EUR

Sot 10:49 Zyra , Durrës

Jepen ambjente me qera ne qender te Durresit

Sot 10:48 Zyra , Durrës

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE RRETHRROTULLIMI I UNAZES !

750 000 EUR

Sot 10:48 Zyra , Durrës

SHITET AMBJENT BIZNESI NE QENDER TE DURRESIT !

280 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:48 Zyra , Durrës

SHITEN DYQAN BUZE RRUGES KRYESORE “ALEKSANDER GOGA”

75 456 EUR

Sot 10:40 Zyra , Tiranë

Shitet zyre 47 m2 tek Qendra Olympia Sheshi willson

65 000 EUR

Sot 10:21 Zyra , Tiranë

Shitet, Ambient biznesi, Rruga e Dibrës, Tiranë

412 500 EUR

Sot 09:31 Zyra , Durrës

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE QENDER TE DURRESIT!

95 000 EUR

Sot 09:30 Zyra , Durrës

OFFICE FOR RENT NEAR THE CENTER OF DURRES!

550 EUR

Sot 09:29 Zyra , Durrës

JEPET ME QERA AMBIENT TE GJYKATA !

550 EUR

Sot 09:12 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Zogu i Zi

200 000 EUR

Sot 09:12 Zyra , Tiranë

Shitet Dyqan te Myslym Shyri

205 000 EUR

Sot 09:12 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Federik Shiroka

99 000 EUR

Sot 09:12 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Brraka

104 000 EUR

Sot 09:11 Zyra , Tiranë

Shitet Godine 2 Katesh per Klinika

1 080 000 EUR

Sot 09:11 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi Klinike

100 000 EUR

Sot 09:08 Zyra , Tiranë

Shitet dyqan ,sip 83/m2,ne rrugen Myslym Shyri

650 000 EUR

Sot 08:33 Zyra , Tiranë

Shitet per Biznes te 21 Dhjetori

125 000 EUR

Sot 08:33 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi te Tefta Tashko

95 000 EUR

Sot 08:33 Zyra , Tiranë

Shitet Ambjent Biznes te Garda

1 000 000 EUR

Sot 08:32 Zyra , Tiranë

Shitet Magazine ne Tapize

650 000 EUR

Sot 06:34 Dyqani Zyra , Tiranë

Ambjent zyre per shitje tek Oxhaku

280 000 EUR

Sot 04:00 Dyqani Zyra , Tiranë

Ambjent zyrash në shitje, Bllok

210 000 EUR

Online
Dje 14:14 Zyra , Durrës

Shitet Njesi Biznesi,Durres

85 000 EUR

Online
Dje 13:37 Zyra , Tiranë

Zyrë Me Qera Tek 21 Dhjetori

28 000 LEK

Dje 10:08 Zyra , Tiranë

AMBJENT ZYRASH ME QIRA te Kika 2

Dje 07:54 Dyqani Zyra , Tiranë

Ambient Komercial Per Shitje ne Myslym Shyr

862 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Ambiente biznesi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione