Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zyra me Qera | Njoftimet ne Gjithë Shqipërinë


Gjej ambiente zyreje me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për ambiente zyreje, zyre avokatie, inventar për zyre, mobilje për zyre, zyre me qera, zyre call center, dhe shumë të tjera me qera. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej atë që të përshtatet më shumë.Dje 12:46
Linku:
Zyra , Tiranë

Zyre per qira te Kompleksi Delijorgji

400 EUR / muaj

Online

Sot 14:02 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent per Zyra ne Bllok

800 EUR / muaj

Online
Sot 14:02 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent Zyra Blv Zogu 1

2 500 EUR / muaj

Online
Sot 14:02 Zyra , Tiranë

Qera zyra te St, Dinamo

750 EUR / muaj

Online
Sot 13:56 Zyra , Durrës

Ambient Sherbimi

600 EUR / muaj

Sot 13:50 Zyra , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE VOLLGA!

500 EUR / muaj

Sot 13:49 Zyra , Tiranë

Zyre me qera tek Drejtoria e policis

1 000 EUR / muaj

Sot 13:23 Zyra , Durrës

Qera, Zyrë, Gjykata, Durres

290 EUR / muaj

Sot 13:21 Zyra , Durrës

Qera, Ambjent Biznesi, Te Materniteti, Durres

425 EUR / muaj

Sot 13:21 Zyra , Tiranë

dyqan zyre me qera

460 EUR / muaj

Online
Sot 13:20 Zyra , Durrës

Qera, Ambient Biznesi, Bashkia, Durrës

250 EUR / muaj

Sot 13:20 Zyra , Durrës

Qera, Godine Biznesi, Gjykata, Durres

500 EUR / muaj

Sot 13:17 Zyra , Durrës

Qera, Ambjent Biznesi, Vollga, Durres

600 EUR / muaj

Sot 13:17 Zyra , Durrës

Qera, Ambient Biznesi, Spitali Amerikan, Durres

600 EUR / muaj


Jeni duke kërkuar për ambient zyreje me qera? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe për ambiente zyreje të ndryshme nëtëgjitha qytetet e Shqipërisë, me ofertat më të mira.


Blej Ambiente zyreje me qera


Nëse jeni duke kërkuar për ambiente zyreje me qera në Shqipëri, kjo është kategoria e duhur për ju. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të përshtatet më shumë. Gjej njoftime për ambiente zyreje, zyre avokatie, inventar për zyre, mobilje për zyre, zyre me qera, zyre call center, zyre kontabilisti, dhe shumë lloje të tjera. Gjej zyre në Tiranë, Elbasan, Fier, Durrës dhe në gjithë Shqipërinë. Gjej ofertat më të mira në MerrJep.al.


Krijo Njoftime per Zyre me qera në MerrJep.al


Nëse keni ambiente të ndryshme zyreje që dëshironi ti jepni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione