Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zyra me Qera | Njoftimet ne Gjithë Shqipërinë


Gjej ambiente zyreje me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për ambiente zyreje, zyre avokatie, inventar për zyre, mobilje për zyre, zyre me qera, zyre call center, dhe shumë të tjera me qera. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej atë që të përshtatet më shumë.07 Qer 14:44
Linku:
Zyra , Tiranë

Ambjent zyre me postacion pune me qera

160 EUR / muaj


Dje 23:53 Zyra , Tiranë

Qera, Ambient Për Zyra, Rruga Sami Frashëri

650 EUR / muaj

Dje 23:44 Zyra , Tiranë

Dyqan me qera në Laprakë KMY

35 000 LEK / muaj

Dje 22:51 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent Biznesi ne Qender

1 100 EUR / muaj

Dje 22:48 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent ne Bllok 400m

6 000 EUR / muaj

Dje 22:47 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent per Zyra ne Bllok

1 200 EUR / muaj

Dje 22:47 Zyra , Tiranë

Qera Zyra ne Kombinat

1 000 EUR / muaj

Dje 22:45 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent per Zyra ne Bllok

800 EUR / muaj

Dje 21:56 Zyra , Tiranë

Ambjent Biznesi me Qira per Zyra Open Space ne Bllok

2 350 EUR / muaj

Dje 21:56 Zyra , Tiranë

Jepet me Qira Ambjent Biznesi per Zyra Open Space ne Bllok

1 830 EUR / muaj

Dje 21:56 Zyra , Tiranë

Jepet me Qira Ambjent Biznesi Open Space te Farmacia 10

4 600 EUR / muaj

Dje 21:55 Zyra , Tiranë

Jepet me Qira Ambjent Biznesi per Zyra te Zogu i Zi.

500 EUR / muaj

Dje 21:54 Zyra , Tiranë

Apartament 2+1 me Qira per Zyra te Kompleksi Turdiu

450 EUR / muaj

Dje 21:52 Zyra , Tiranë

Jepet Zyre me Qira ne Bllok.

2 250 EUR / muaj

Dje 19:24 Zyra , Tiranë

Qira, Ambient Biznesi, Unaza E Re!

600 EUR / muaj

Dje 19:18 Zyra , Durrës

Zyre Me Qera , Te Tatimet

500 EUR / muaj

Dje 19:12 Zyra , Durrës

Jepet Me Qera Zyre

450 EUR / muaj

Dje 19:06 Zyra , Durrës

Jepet Me Qera Ambient Biznesi

600 EUR / muaj

Dje 18:37 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent 200m te Hoxha Tasim

1 600 EUR / muaj

Dje 18:37 Zyra , Tiranë

Qera Ambjent ne Bllok 440m

5 200 EUR / muaj


Jeni duke kërkuar për ambient zyreje me qera? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe për ambiente zyreje të ndryshme nëtëgjitha qytetet e Shqipërisë, me ofertat më të mira.


Blej Ambiente zyreje me qera


Nëse jeni duke kërkuar për ambiente zyreje me qera në Shqipëri, kjo është kategoria e duhur për ju. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të përshtatet më shumë. Gjej njoftime për ambiente zyreje, zyre avokatie, inventar për zyre, mobilje për zyre, zyre me qera, zyre call center, zyre kontabilisti, dhe shumë lloje të tjera. Gjej zyre në Tiranë, Elbasan, Fier, Durrës dhe në gjithë Shqipërinë. Gjej ofertat më të mira në MerrJep.al.


Krijo Njoftime per Zyre me qera në MerrJep.al


Nëse keni ambiente të ndryshme zyreje që dëshironi ti jepni me qera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione