Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Ambiente biznesi | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:57 Dyqani Të tjera , Sarandë

Hotel në shitje, Sarandë

2 100 000 EUR

Sot 10:19 Dyqani Të tjera , Sarandë

OKAZION SHITET HOTEL +KARBURANT NE KSAMIL!!!

2 200 000 EUR

19 Sht 13:05 Të tjera , Sarandë

Hotel, plazh me qera

14 Sht 11:26 Të tjera , Sarandë

Shitet, Bar-Restorant, Sarandë.

520 000 EUR

08 Sht 14:29 Të tjera , Sarandë

(T) �� SHITET HOTEL, KSAMIL!

1 300 000 EUR

29 Gush 16:26 Të tjera , Sarandë

(A) �� SHITET HOTEL + KARBURANT, KSAMIL!

2 200 000 EUR

28 Gush 06:37 Të tjera , Sarandë

Kerkojm Hotel me qera

03 Gush 17:07 Të tjera , Sarandë

SHITET HOTEL 960M², SARANDË!

7 500 000 EUR

02 Gush 18:44 Të tjera , Sarandë

Hotel ne shitje ne Sarande

1 500 000 EUR

24 Maj 21:02 Të tjera , Sarandë

Jepet biznes me qera

10 000 EUR / muaj

22 Maj 14:47 Dyqani Të tjera , Sarandë

Hotel ne shitje

2 400 000 EUR

20 Maj 13:51 Të tjera , Sarandë

Truall

2 000 EUR / muaj

14 Maj 19:13 Të tjera , Sarandë

Jepet ambient biznesi me qera

400 EUR / muaj

12 Maj 15:01 Të tjera , Sarandë

Jepet me qera ambjent biznesi per turizem

10 000 EUR / muaj

04 Pri 00:06 Të tjera , Sarandë

Shitet

2 EUR

01 Pri 14:29 Të tjera , Sarandë

SHESIM NDERTESE 5-KATESHE NE SARANDE!!

23 Shk 12:01 Dyqani Të tjera , Sarandë

Hotel ne shitje

1 EUR

16 Shk 08:26 Të tjera , Sarandë

SHITET OSE JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE SARANDE

55 000 EUR

16 Shk 08:23 Të tjera , Sarandë

SHITET BIZNES NË RRUGËN BUTRINTI SARANDË

240 000 EUR

10 Shk 02:52 Të tjera , Sarandë

LUXURY HOTEL ME QERA NE SARANDE!

5 000 EUR / muaj

20 Jan 11:37 Të tjera , Sarandë

Pajisje per restorante

1 300 EUR

01 Nën 18:00 Të tjera , Sarandë

Garsoniere+Lokal ne shitje

240 000 EUR

07 Tet 13:50 Të tjera , Sarandë

Ambient komercial me qira

3 000 EUR / muaj

07 Tet 13:41 Të tjera , Sarandë

Operacionale me qira ne Sarande

1 700 EUR / muaj

05 Tet 08:43 Të tjera , Sarandë

Ambjent Biznesi

500 EUR / muaj

04 Tet 19:49 Të tjera , Sarandë

Ambjent Biznesi

500 EUR / muaj

27 Gush 10:29 Të tjera , Sarandë

‼️Kerkoj lokal me qera ne sarand‼️

27 Gush 10:29 Të tjera , Sarandë

‼️Kerkoj lokal me qera‼️

26 Gush 17:51 Të tjera , Sarandë

‼️Kerkoj lokal me qera ne sarand‼️

17 Korr 20:22 Të tjera , Sarandë

JEPET ME QERA ambjent per lokal

2 000 EUR / muaj

19 Mar 09:36 Të tjera , Sarandë

Dhome frigoriferike

550 000 LEK

28 Jan 14:10 Të tjera , Sarandë

Shesim Hotel ne Sarande.

1 300 000 EUR

15 Tet 19:47 Të tjera , Sarandë

Hotel ne shitje!

11 Tet 17:43 Të tjera , Sarandë

Toke

25 000 LEK

10 Sht 12:04 Të tjera , Sarandë

Super Okazion!!!! Sarande

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Ambiente biznesi | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione